[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

The Distinguished Gentleman's Ride, Wrocław 2018

W tym roku w samym tylko Wrocławiu zebrano kwotę 2 275 dolarów! 

Fot. Adrian Szymski/brodatefoto.wordpress.com 

Dopisała pogoda, dopisała frekwencja, a utrzymywanym do ostatniego momentu miejscem wspólnego spotkania stało się Narodowe Forum Muzyki. W tym roku, we Wrocławiu, na The Distinguished Gentleman's Ride przyjechało ponad 200 uczestników, którzy łącznie zebrali kwotę 2 275 dolarów. Wszystkie zebrane fundusze zostaną przeznaczone na walkę z nowotworami wśród mężczyzn. Po wspólnej paradzie przez miasto, tegoroczna edycja DGR zakończyła się piknikiem w siedzibie Unikat Motorworks.  To tu odbył się koncert wrocławskiego gitarzysty i kompozytora - Michała Zygmunta. O dobrą kondycję uczestników zadbała ekipa z  Food Think Tank, która zaserwowała jedzenie, kawę i zimne napoje.

The Distinguished Gentleman's Ride...

...to charytatywna impreza, która w tym samym terminie odbywa się w ponad 650 miastach na całym świecie. Projekt wystartował w 2012 roku w Sydney, w Australii. Organizatorzy doszli do wniosku, że często negatywny wizerunek motocyklistów wymaga zmiany i może stać się również wyzwaniem dla realizacji szczytnego celu jakim jest walka z nowotworem. Z roku na rok projekt zrzesza coraz większą ilość osób, tym samym zbierając coraz to większe datki na walkę z rakiem prostaty. W zeszłym roku 94 tysięcy uczestników, w prawie 600 miastach, rozsianych w 92 krajach uzbierało na całym świecie zebrało ponad 4,85 mln dolarów na walkę z nowotworami.

REKLAMA

DGR to święto dla miłośników klasycznych motocykli, cafe racerów, bobberów, scamblerów itp. Samo wydarzenie to zorganizowany rajd motocyklowy, w którym udział mogą wziąć jedynie uczestnicy zarejestrowani na międzynarodowej stronie: www.gentlemansride.com

Uczestnicy przejazdu wspierają akcję charytatywną, która zbiera fundusze na walkę z rakiem prostaty i promocję zdrowia mężczyzn. Osoba rejestrująca się na stronie DGR może dobrowolnie wpłacić honorarium na walkę z rakiem. Dodatkową ideą całego spotkania, jest to by był on utrzymany w klasycznym stylu. Uczestnicy ubierają się elegancko, w garnitury, koszule, co przy okazji ma na celu łamanie stereotypów dotyczących nie zawsze pozytywnego wizerunku  motocyklistów. Udział w imprezie jest bezpłatny, a datki na szczytny cel dobrowolne.


zobacz galerię

Zobacz również:
Druga w tym roku edycja Ducati Speed Day na torze Poznań już za nami. A przed nami jeszcze dwie w sierpniu i wrześniu. Jak było?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA