Jesteśmy Partnerem Ceneo i możemy otrzymać wynagrodzenie z tytułu zakupów dokonywanych za naszym pośrednictwem.

Ugears - lek na zimową depresję

Brak słońca, motocykl zamknięty głęboko w garażu, padający deszcz i śnieg na ulicach powodują, że wielu z nas łatwo popada w zimową depresję. Lek na poprawę samopoczucia nazywa się Ugears. 

Ugear Ugear

Jasne, zawsze możecie powiedzieć, że nie ma sensu siedzieć zimą w domu, skoro zawsze można wybrać się do ciepłych krajów, na miejscu wypożyczyć motocykl i cieszyć się jazdą. Ta metoda leczenia zimowej depresji jest w 100 procentach skuteczna, ale ma też swoje skutki uboczne. Taka zabawa do tanich nie należy, a w niepewnych czasach wielu z nas woli mieć choć niewielkie oszczędności. My znaleźliśmy lek na zimową depresję, który nazywa się Ugears. Jego zażycie pozwala złagodzić skutki odstawienia motocykla. 

Ugears to firma która został założona w Kijowie na Ukrainie. Od 2014 roku firma jest również na polskim rynku i ma swój zakład produkcyjny i showroom we Wrocławiu. Jej produkty możecie kupić nie tylko w Polsce ale niemal we wszystkich krajach Europy. Czym zajmuje się Ugears? Firma od lat produkuje zestawy zabawek do samodzielnego montażu, wykonane z ekologicznej sklejki. Do zabawy nie będziesz potrzebował żadnych narzędzi. Wystarczy tylko, że z arkusza sklejki wyciśniesz laserowo wycięte elementy. By złożyć je w całość potrzeba będzie kilka godzin wolnego czasu, szczypta skrupulatności i nieco zdolności manualnych. Przyda się też umiejętność czytania instrukcji, bo bez niej nie da się złożyć skomplikowanych konstrukcji. Po kilku godzinach zabawy, będziecie cieszyć się działającymi modelami motocykli. 

Obecnie w ofercie firmy znajdują się trzy modele motocykli. Pierwszy, to potężny naked Scrambler UGR-10 z wózkiem bocznym. Miłośników chopperów i cruiserów zainteresuje model o tajemniczej nazwie VM-02. Osoby lubiące skutery docenią model miejskiego jednośladu z napędem stalową sprężyną.

Ile kosztują takie motocykle? W porównaniu z wczasami za granicą, a nawet z zestawami Lego, są bajecznie tanie. Największy z motocykli to wydatek 169 zł, a najmniejszy - skuter - kosztuje 126 zł. Podane ceny są cenami producenta. 

Gdy wkręcicie się w składanie drewnianych motocykli, w ofercie firmy znajdziecie także mnóstwo modeli samochodów czy wszelkiej maści maszyn i mechanizmów utrzymanych w steampunkowych klimatach. Zabawki firmy Ugears to także fajny pomysł na prezent. 

Wszystkie produkty firmy Ugears znajdziecie na stronie ugearsmodels.pl. O wiele więcej radości sprawi wam odwiedzenie showroomu, który znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Bolesława Prusa 38/40. 

Zabawki możecie kupić bezpośrednio klikając w poniższe linki. 

Ugears Ugears Mechaniczny Model Do Składania Motocykl Vm-02
UGEARS Ugears Mechaniczny Model Do Składania Motocykl Vm-02
Ugears Ukrainian Gears Llc Motor Scrambler Ugr-10 Z Bocznym Wózkiem Ugears Drewnian
UGEARS Ukrainian Gears Llc Motor Scrambler Ugr-10 Z Bocznym Wózkiem Ugears Drewnian
Ugears Ukrainian Gears, Llc Moto Compact Składany Skuter Ugears Drewniany Model Mechaniczny Do Składania
UGEARS Ukrainian Gears, Llc Moto Compact Składany Skuter Ugears Drewniany Model Mechaniczny Do Składania