Weekend w Unikacie

W dniach od 17 do 19 maja, w siedzibie Unikat Motorworks we Wrocławiu, odbędą się Dni Motoryzacji Brytyjskiej. 

Motor Presse Polska

Taka okazja nie zdarza się często. Oprócz najnowszych modeli Triumpha będziesz mógł zobaczyć 
chociażby limitowaną wersję Nortona Commando California, który został wyprodukowany tylko w 50 egzemplarzach! Będziesz mógł też porozmawiać o wyspiarskich customiach, maszynach utrzymanych w stylu cafe-racer, czy zajrzeć do warsztatu.

Wspomniane wcześniej nowe Triumphy będą nie tylko ozdobą imprezy, ale również będziesz mógł się na nich przejechać. Polski importer wystawi do jazd testowych następujące modele: 

  • Tiger 800
  • Tiger 1200
  • Street Scrambler 900
  • Scrambler 1200
  • Bonneville Bobber 1200
  • Street Twin 900
  • Street Triple RS
    oraz
  • Bonneville T111 czyli pierwszy egzemplarz z limitowanej serii stworzonej przez UNIKAT Motorworks na bazie fabrycznie nowego T100.

Na jazdy testowe, które potrwają około godziny należy zapisywać się wysyłając maila na adres [email protected] lub pod numerem telefonu 512-111-951.

Nie od dziś wiadomo, że człowiek głodny to człowiek niezadowolony, dlatego chef z Food Think Tank - Michał Czekajło - zaserwuje pyszne jedzenie i obowiązkowe angielskie piwo

To nie wszystko. Na stoisku Stodoła Sklep Motocyklowy będziesz mógł przymierzyć lub kupić stylowe ciuchy i kaski takich firm jak: Bell, Biltwell, Icon  Dickies, Carhartt, Crave for Ride i wielu innych. Wszystkie osoby uczestniczące w jazdach testowych dostaną bon rabatowy 5% na zakupy w Stodole!

Dni motoryzacji Brytyjskiej nie są wyłącznie imprezą dla motocyklistów. Koledzy ze stowarzyszenia Śniadanie i Gablota przyjadą czterokołowymi perełkami ze stajni Lotusa, Jaguara czy MG.

W zależności od pogody; w piątek lub w sobotę wieczorem zaplanowane jest wielkie ognicho.

 

Dla zapominalskich. 

Dni Motoryzacji Brytyjskiej
17-19 maja 2019
UNIKAT Motorworks 
ul. Skarżyńskiego 9
54-530 Wrocław

 

Zobacz również:
Kupiłeś używany motocykl, który miał być igłą, a okazał się miną? Nie jesteś wcale na straconej pozycji. Sprzedającego obowiązują bowiem zapisy o rękojmi, która w skrajnym przypadku może działać bezterminowo.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA