Wstąp do salonu Harleya-Davidsona...

Wraz z początkiem sezonu Harley-Davidson rusza z akcją Freedom Days, czyli jazdami testowymi najnowszymi motocyklami z rodziny Softail. 

Zdjęcia prasowe Harley-Davidson

Gama modeli Softail jest bardzo szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru czekają:

Stylowe modele custom

to bardziej radykalna część rodziny Harley-Davidson. Niektóre motocykle prezentują minimalistyczny, kultowy styl, inne zaś to muskularne bestie. Rasowe maszyny z imponującym charakterem - Street Bob, Low Rider, Softail Slim, Deluxe, Breakout, Fat Boy.

Agresywne Fat Bob i FXDR 

w tych motocyklach liczą się przede wszystkim osiągi i prowadzenie. Znakomite połączenie agresywnej, bezkompromisowej stylistyki z potężnym momentem obrotowym silnika Milwaukee-Eight.

Motocykle uniwersalne

Sport Glide i Heritage Softail Classic - nadają się na bezkresne autostrady, kręte górskie drogi i zatłoczone miejskie ulice. Te maszyny są gotowe na każde wyzwanie.

Na jazdy testowe możesz zapisać się klikając w link: freedomdays.harley-davidson.com/pl_PL

Zainteresowanym przypominamy, że Harley-Davidson przedłużył swoją przedsezonową ofertę promocyjną - wciąż można kupić motocykle Sportster taniej o 5000 złotych. To oznacza dokładnie tyle, że teraz ceny nowego Harley-Davidson Sportstera zaczynają się od 39 900 PLN!

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Za stosowaniem słuchawek w kasku przemawia fakt, że najczęściej po prostu je mamy. Za interkomem – łatwość dostępu do różnych przydatnych w czasie jazdy funkcji. Które rozwiązanie wybrać?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA