[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Wstąp do salonu Harleya-Davidsona...

Wraz z początkiem sezonu Harley-Davidson rusza z akcją Freedom Days, czyli jazdami testowymi najnowszymi motocyklami z rodziny Softail. 

Gama modeli Softail jest bardzo szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru czekają:

Stylowe modele custom

to bardziej radykalna część rodziny Harley-Davidson. Niektóre motocykle prezentują minimalistyczny, kultowy styl, inne zaś to muskularne bestie. Rasowe maszyny z imponującym charakterem - Street Bob, Low Rider, Softail Slim, Deluxe, Breakout, Fat Boy.

REKLAMA

Agresywne Fat Bob i FXDR 

w tych motocyklach liczą się przede wszystkim osiągi i prowadzenie. Znakomite połączenie agresywnej, bezkompromisowej stylistyki z potężnym momentem obrotowym silnika Milwaukee-Eight.

Motocykle uniwersalne

Sport Glide i Heritage Softail Classic - nadają się na bezkresne autostrady, kręte górskie drogi i zatłoczone miejskie ulice. Te maszyny są gotowe na każde wyzwanie.

Na jazdy testowe możesz zapisać się klikając w link: freedomdays.harley-davidson.com/pl_PL

Zainteresowanym przypominamy, że Harley-Davidson przedłużył swoją przedsezonową ofertę promocyjną - wciąż można kupić motocykle Sportster taniej o 5000 złotych. To oznacza dokładnie tyle, że teraz ceny nowego Harley-Davidson Sportstera zaczynają się od 39 900 PLN!

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij