Zakończenie sezonu motocyklowego 2009 w Środzie Wlkp.

Sobotnie popołudnie 10 października 2009 było świętem Motocyklistów Ziemi Średzkiej.Zachęceni dużą frekwencją i zainteresowaniem na rozpoczęciu sezonu 2009, liczyliśmy na powodzenie imprezy, aczkolwiek cały czas nie byliśmy pewni pogody.

Organizatorzy przygotowali pamiątkowe balchy zlotowe oraz naklejki na auta „Motocykle są wszędzie”
Do Średzkiego LOK-u zjechało około 250 motocykli, 4 quady i 2 trójkołowce. Przybyli motocykliści hojnie wrzucali do puszek dziewczyn kwestujących dla chorego Bogusia.
Swoją obecnością zaszczycił wszystkich Burmistrz Miasta Wojciech Ziętkowski.

Parada prowadzona przez policyjny motocykl wyruszyła ulicami miasta, wywołując spore zainteresowanie i uśmiechy na twarzach mieszkańców miasta. Parada zakończyła się na Starym Rynku, gdzie zrobiono wszystkim motocyklistom pamiątkowe fotografię.

Druga część spotkania motocyklistów ze Środy i powiatu średzkiego odbyła się nad naszym jeziorem. Tam też pięknie zaśpiewała Agata Klepacka dziękując w ten sposób wszystkim darczyńcom za okazane Bogusiowi serce i zrozumienie. Okazało się, iż w ten dzień zebrano dla chorego chłopca 4.700 zł. Pieniądze zostały przekazane tacie Bogusia. Przy ognisku, muzyce i kiełbaskach motocykliści i ich sympatycy bawili się do późnych godzin wieczornych podsumowując na wesoło miniony sezon.
           
 

Zobacz również:
REKLAMA