Zakończenie sezonu z Motocykl Action Team

22 września zakończyliśmy sezon tegorocznych szkoleń drogowych z Motocykl Action Team. 

Szkolenie Motocykl Action Team - Level 2 - 22 września 2019 Jacek Hanusz
Szkolenie Motocykl Action Team - Level 2 - 22 września 2019

Ostatni termin był zarezerwowany dla poziomu - Level 2. Przyznam się, że trochę baliśmy pogody, bo ostatni dzień kalendarzowego lata bywa kapryśny. Tym razem trafiliśmy w dziesiątkę.
24 stopnie na plusie, piękne, błękitne niebo i tor do dyspozycji wróżyły tylko jedno - świetną zabawę

W programie szkolenia Level 2 największy nacisk kładziemy na technikę pokonywania zakrętów (właściwa linia i balans ciałem), płynność, jazdy, precyzję posługiwania się gazem. W praktyce oznacza to cały dzień jazdy spędzony na jeździe po torze.  Nad waszym bezpieczeństwem cały czas czuwają instruktorzy, którzy kontrolują waszą technikę i komentują popełniane błędy. Podczas tego szkolenia doskonale widać było jak z kwadransa na kwadrans poprawia się technika waszej jazdy. Najpierw nieśmiało, czasami na kwadratowo pokonywane zakręty, pod koniec szkolenia przejeżdżane były z niesamowitą płynnością. O to właśnie nam chodziło!

O tym jak wyglądało ostatnie w tym roku, drogowe szkolenie z Motocykl Action Team przekonacie się przeglądając galerię zdjęć. 

Kolejna edycja szkoleń z Motocykl Action Team wystartuje już w przyszłym roku. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do przeglądania Motocykla albo śledzenia naszej internetowej strony. To własnie tam pojawią się wszystkie niezbędne informacje dotyczące edycji 2020. 

Na koniec jeszcze jedna ważna sprawa. W tym sezonie czeka na was jeszcze jedno szkolenie - Adventure, które jest dedykowane posiadaczom turystycznych enduro. W tym przypadku nie wyjedziemy jednak na asfalt, a wszystkie ćwiczenia wykonujemy na specjalnym torze off-roadowym. Naszą bazą pozostaje również Tor Modlin. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę tego wydarzenia www.motocykl-online.pl/action-team-adventure. Tu znajdziecie plan zajęć, formularz zgłoszeniowy i popularne FAQ. 

Zobacz również:
REKLAMA