[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
3.8

Zakończenie sezonu z Motocykl Action Team

22 września zakończyliśmy sezon tegorocznych szkoleń drogowych z Motocykl Action Team. 

Szkolenie Motocykl Action Team - Level 2 - 22 września 2019 Szkolenie Motocykl Action Team - Level 2 - 22 września 2019

Ostatni termin był zarezerwowany dla poziomu - Level 2. Przyznam się, że trochę baliśmy pogody, bo ostatni dzień kalendarzowego lata bywa kapryśny. Tym razem trafiliśmy w dziesiątkę.
24 stopnie na plusie, piękne, błękitne niebo i tor do dyspozycji wróżyły tylko jedno - świetną zabawę

W programie szkolenia Level 2 największy nacisk kładziemy na technikę pokonywania zakrętów (właściwa linia i balans ciałem), płynność, jazdy, precyzję posługiwania się gazem. W praktyce oznacza to cały dzień jazdy spędzony na jeździe po torze.  Nad waszym bezpieczeństwem cały czas czuwają instruktorzy, którzy kontrolują waszą technikę i komentują popełniane błędy. Podczas tego szkolenia doskonale widać było jak z kwadransa na kwadrans poprawia się technika waszej jazdy. Najpierw nieśmiało, czasami na kwadratowo pokonywane zakręty, pod koniec szkolenia przejeżdżane były z niesamowitą płynnością. O to właśnie nam chodziło!

REKLAMA

O tym jak wyglądało ostatnie w tym roku, drogowe szkolenie z Motocykl Action Team przekonacie się przeglądając galerię zdjęć. 

Kolejna edycja szkoleń z Motocykl Action Team wystartuje już w przyszłym roku. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do przeglądania Motocykla albo śledzenia naszej internetowej strony. To własnie tam pojawią się wszystkie niezbędne informacje dotyczące edycji 2020. 

Na koniec jeszcze jedna ważna sprawa. W tym sezonie czeka na was jeszcze jedno szkolenie - Adventure, które jest dedykowane posiadaczom turystycznych enduro. W tym przypadku nie wyjedziemy jednak na asfalt, a wszystkie ćwiczenia wykonujemy na specjalnym torze off-roadowym. Naszą bazą pozostaje również Tor Modlin. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę tego wydarzenia www.motocykl-online.pl/action-team-adventure. Tu znajdziecie plan zajęć, formularz zgłoszeniowy i popularne FAQ. 

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij