Zestaw nasadek NEO Tools

Diabeł tkwi w szczegółach. Poluzowane elementy owiewek motocyklowych, karoserii samochodowej i innych urządzeń mogą mieć różne skutki. Dlatego lepiej zawczasu dokładnie przyjrzeć się drobniejszym elementom i zadbać o ich należyte mocowanie. Nowa propozycja marki NEO z pewnością w tym pomoże.

Bogaty zestaw składa się z 42 elementów, wśród których możemy znaleźć m. in. 9 nasadek ¼”  w rozmiarach od 5mm do 13mm wykonanych z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej (CrV). Co ważne: profile wszystkich nasadek powstały w oparciu o technologię Superlock. Dzięki temu rozwiązaniu profil wewnętrzny nasadek NEO zapobiega niszczeniu łba śruby, pozwalając jednocześnie na odkręcenie spracowanych śrub (przy zużyciu dochodzącym nawet do 50%!).
W komplecie znajduje się 30 końcówek wkrętakowych różnego typu: płaskich, krzyżowych, sześciokątnych oraz torx, co znacząco zwiększa zakres zastosowań. Warto podkreślić, że do produkcji końcówek użyto wysokogatunkowej stali stopowej typu S2, co zapewnia im dużą trwałość. Dodatkowo w zestawie dostępne są dwie przedłużki teleskopowe – do nasadek i do końcówek. Zastosowanie teleskopu w przedłużkach umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach.
Komplet uzupełnia wygodny uchwyt typu „T” z grzechotką. Całość zapakowana jest w praktyczną kasetę z opisem poszczególnych elementów.

Zaletami tego zestawu jest poręczność i duża uniwersalność. Dlatego poza specjalistami z narzędzi NEO zadowoleni będą również użytkownicy motocykli, samochodów oraz rowerów. Posiadanie tego kompletu sprawi, że z warsztatową precyzją w każdym miejscu będą mogli zadbać o stan swoich pojazdów.

Więcej informacji już wkrótce na:
www.neo-tools.com

Zobacz również:
REKLAMA