Zestaw tekstylny Rebelhorn Cubby IV. Na najdalsze podróże

Cubby IV to już czwarta odsłona turystycznego hitu Rebelhorna. Co sprawia, że ten zestaw cieszy się tak ogromną popularnością wśród motocyklowych podróżników? 

Rebelhorn Cubby Rebelhorn

Rebelhorn Cubby IV to tekstylny kombinezon przeznaczony do motocyklowej turystyki. Bez przesady można nazwać go przebojem w ofercie Rebelhorna - obecna odsłona jest już czwartą, udoskonaloną na podstawie doświadczeń użytkowników poprzednich wersji. Co sprawia, że akurat ten zestaw cieszy się tak wielką popularnością? Przede wszystkim optymalne dostosowanie do wymagań motocyklowych podróżników i korzystny stosunek ceny do jakości. 

Dużo miejsca na drobiazgi

Podczas podróży motocyklowej bardzo ważna jest rozbudowana przestrzeń na rozmaite drobiazgi - kartę płatniczą, telefon, zatyczki do uszu, klucze i mnóstwo innych. Dobry komplet turystyczny powinien więc być wyposażony w liczne kieszenie. Kurtka Rebelhorn Cubby IV ma ich aż dziewięć - dwie wewnętrzne, cztery zewnętrzne, neoprenowa kieszeń na telefon komórkowy, kieszeń cargo na plecach i coś, co przydaje się w drodze najczęściej - kieszeń na kartę płatniczą na lewym przedramieniu. Spodnie wyposażono w cztery kieszenie - dwie zewnętrzne i dwie cargo zapinane na rzep. Przy takiej liczbie miejsc na najpotrzebniejsze rzeczy masz pewność, że wszystko jest pod ręką.

Rebelhorn Cubby IVRebelhorn

Detale z wysokiej półki

Choć zestaw Cubby IV nie jest drogi, zastosowano w nim materiały i rozwiązania kojarzone raczej z produktami klasy premium - trwałe i wytrzymałe poliestry 600D i Dobby Ballistic, rozciągliwe wstawki poprawiające komfort użytkowania, dwa zamki do spięcia kurtki ze spodniami (długi i 360), komfortowe, delikatne wykończenia kołnierza i mankietów, czy wszechstronną regulację, która pozwala dopasować kurtkę i spodnie do każdej sylwetki. Kurtka wyposażona jest także w specjalny wypinany kołnierz, chroniący przed wiatrem i deszczem. To świetne rozwiązanie w czasie podróży w zacinającym deszczu lub burzy piaskowej.

Rebelhorn CubbyRebelhorn

Skoro zaś mowa o komplecie przeznaczonym do turystyki, w modelu Cubby IV nie mogło zabraknąć wypinanych warstw. Pierwszą z nich jest wodoodporna i wiatroodporna membrana Reissa, dzięki której w komfortowych warunkach możesz podróżować nawet w czasie deszczu. Drugą - podpinka ocieplająca Thermolite, która skutecznie ochroni cię przed chłodem, co pozwoli rozpocząć sezon motocyklowy wczesną wiosną i zakończyć go późną jesienią. 

Rebelhorn CubbyRebelhorn

Skuteczna wentylacja 

Jednym z powodów, dla których zestaw tekstylny Cubby IV jest tak ceniony przez motocyklowych podróżników, jest rozbudowany system wentylacji, który zapewnia komfort termiczny nawet w czasie największych upałów. Zarówno kurtka, jak i spodnie wyposażone są w duże otwierane meshowe panele. Wzdłuż całej długości rękawów umieszczono ponadto zapinane na suwaki szczeliny wentylacyjne, zaś na spodniach dwa kanały wentylacyjne z tyłu oraz dwa w dolnej części nogawki.

Rebelhorn CubbyRebelhorn

Cyrkulacji powietrza sprzyja podpinka z materiału typu mesh, dzięki czemu skóra może oddychać i bez przeszkód oddawać ciepło, będąc jednocześnie chłodzoną przez powietrze wpadające przez kanały wentylacyjne. Każdy z nich może być zamknięty suwakiem, dzięki czemu łatwo dostosować intensywność wentylacji do warunków pogodowych i temperatury. 

Topowe bezpieczeństwo

Mimo korzystnej ceny, w w zestawie Rebelhorn Cubby IV producent nie oszczędzał na ochronie. Kurtkę i spodnie uszyto zgodnie ze standardami CE i wyposażono w protektory CE-poziomu 2 łokci (z regulacją), barków i kolan (także z regulacją). Komplet protektorów można rozszerzyć o dodatkowe ochraniacze - pleców i bioder.

Zestaw turystyczny Rebelhorn Cubby IV możesz kupić w jednym z trzech wariantów kolorystycznych kurtek i dwóch wariantów spodni. W wersji czarnej komplet dostępny jest w jednym z aż 15 rozmiarów - od 2XS do 10XL. Pozostałe wersje kolorystyczne występują w 12 rozmiarach - od 2XS do 7XL. Trudno znaleźć innego producenta, który oferowałby swoją odzież w tak szerokiej rozmiarówce. Więcej informacji o modelu Cubby IV znajdziesz w katalogu Dobrych Sklepów Motocyklowych.

Rebelhorn Cubby IVRebelhorn