[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Zlot Forza Italia

W weekend 10 – 11 września, miał miejsce zlot miłośników włoskiej motoryzacji „Forza Italia”. W uroczym otoczeniu Pałacyku w Oborach, zgromadzili się posiadacze i miłośnicy włoskich, pojazdów i klimatu.

Przy pięknej pogodzie, która towarzyszyła uczestnikom zlotu, we wspaniałej przyjacielskiej atmosferze można było podziwiać klasyki włoskiej motoryzacji.

Rodzynkiem imprezy był namiot Ducati Polska, gdzie prezentowano motocykle znajdujące się w aktualnej ofercie importera. Można tez było spróbować sił na kilku z prezentowanych pojazdów, a obrazu zaś dopełnili licznie przybyli posiadacze „grzechotników”, z klubów Ducati.

REKLAMADzięki organizatorom, zwiedzającym, pogodzie i – przede wszystkim, dzięki prawdziwej pasji jaka łączyła uczestników zlotu, impreza była bardzo udana i zapadła wszystkim głęboko w pamięć!

Więcej zdjęć z imprezy można znajdziecie na profilu Ducati Polska na Facebook’u


zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij