[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Artykuły

Dyskusja do tematu: Jaki motocykl 125 wybrać?

Postanowione: przesiadasz się z samochodu na... I tu pojawia się pytanie, jaki sprzęt wybrać. Motocykl czy skuter? Naked czy chopper? Ułatwimy ci sprawę.

Przejdź do artykułu
    przez ~klient,
    2019-07-19 21:36:10

Myślę, że motocykle typu chopper/cruiser odchodzą do lamusa. Wygodna jazda na nich to tylko pozory. Motocyklista robi za żagiel, do tego są ciężkie i nieporęczne, w zakrętach tragicznie się zachowują. Jedyny ich plus to wygląd i gang widlastej dwójki. W obecnych czasach kto chce wygodnie i komfortowo ten wybiera maksiskuter, a dla podróżników są motocykle typu adwenczer. Chociaż i tutaj można zabrnąć w ślepą uliczkę kupując jakiegoś ciężkiego klamota,

przez ~Kamil,
    2019-08-31 21:49:09

Też się ostatnio nad tym zastanawiałem i chciałem kupić dla siebie nowy motor, ale patrząc na mój grafik to sprawa skończy się tak, że będzie leżeć zakurzony w garażu. Co jakiś czas będę sobie robić wypady, ale raczej myślałem o wypożyczalni skuterów. Co możecie mi powiedzieć o https://motocyklem.pl ? Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Z góry dziękuję za pomoc w temacie. Pozdrawiam i miłego dnia życzę

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij