[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Artykuły

Dyskusja do tematu: Prawo jazdy na motocykl 2019 (kat. A, A1, A2). Jak je zrobić?

Chciałbyś zdać prawo jazdy na motocykl (kategoria A, A1, A2)? Nie wiesz jak się za to zabrać i ile to kosztuje? Wyjaśniamy krok po kroku.

Przejdź do artykułu
    przez ~CB125,
    2019-02-06 19:40:38

Tego właśnie szukałem. Mam tylko pytanie ile trzeba mieć lat żeby zdawać A?

przez ~gryf69,
    2019-02-08 11:28:40

Chcesz poczytać BREDNIE polecam artykuł , takim osobom jak autor tego "poradnika" powinno się zabronić dożywotnio publikowania czegokolwiek

przez ~antygryf,
    2019-02-08 12:49:27

GRYF69 może jakieś konkretne zarzuty? hejtować każdy może. według mnie artykuł jest okej. zdawałem prawko niedawno.

przez ~ja,
    2019-02-12 12:14:25

Kolego musisz trochę się podszkolić jeżeli piszesz artykuł jeżeli zdajesz jako eksternista i nie chodziłeś na wykłady to musisz zdać egzamin teoretyczny w WORD i następnie rozpocząć zajęcia praktyczne 20h, a jeżeli robisz cały kurs teoria i praktyka to po 30h teorii rozpoczynasz praktykę po skończeniu kursu możesz iść na egzamin do WORD nie można zdawać egzaminu w WORD po odbyciu tylko szkolenia teoretycznego.

przez ~ja też,
    2019-04-01 00:39:27

Jest błędna informacja w artykule. Do kursu praktycznego jesteś dopuszczony po zdaniu egzaminu teoretycznego WEWNĘTRZNEGO a nie jak napisał autor egzaminu w WORD . cytat : ,,Część praktyczną możesz rozpocząć dopiero po zdaniu egzaminu teoretycznego w WORD-zie. To chyba oczywiste. Powinieneś dobrze znać przepisy drogowe zanim wyjedziesz na ulicę\". To istotna informacja a artykuł wprowadza w błąd.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij