[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Artykuły

Dyskusja do tematu: Ślepe zaułki techniki motocyklowej - Nie tędy Droga

Ostatnie 50 lat to niewiarygodny postęp techniczny w motocyklach. Jednak nie wszystkie rozwiązania były trafione. Oto 15 koncepcji, które prowadziły w ślepy zaułek.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Marlena,
  2018-12-09 04:10:10

  Doskonala robota,mnostwo informacji.Jednak nie wszystkie dziwadła znikly.Wciaz można kupic iwciaz widać na ulicach skutery z podwójnymi ,przednimi kolami,pieknie się kladace na bok na zakrętach i bardzo stabilizujące sam motor.

 • avatar zgłoś
  przez ~Marlena,
  2018-12-09 04:12:56

  co do BMW ,to sam dach niczego nie zalatwial,gdy woda lala się z bokow a deszcz zacinal do srodka.A wystarczylo dodac sciagane,przezroczyste rolety z folii i byłoby zupełnie inaczej.Widzielismy taka wlasnei wersje,a folia była przyciemniona i nie było widać kto jest wewnątrz.Bajka...

 • avatar zgłoś
  przez ~Paweł,
  2018-12-28 19:24:22

  Co do Gts1000 mam Taki I innego nie chce. Jakos jest mega precyzyjny w prowadzeniu nie plywa nie nurkuje nie odczuwasz laczen asfaltu czy frezowan. Jest jedynie wymagajacy od 5km/h w gòre jazda w przeciwskrecie to jedyna o Ile moz a tak powiedziec wada. Co do Serwisu Tam nie ma co sie psuc wachacz jest pancerny jedyny problem to dostep do czesci. nie ma Tam techniki rakietowej wiec przecietny mechanic to nprawi wszystkie serwisòwki dostepne w necie

 • avatar zgłoś
  przez ~Hasacz,
  2019-01-05 10:24:11

  Poza wspomnianymi przez autora azjatyckimi podróbkami, istnieje też coś takiego jak Benelli Adiva, tak więc BMW nie było jedynym producentem który eksperymentował z doklejaniem dachu. Co ciekawe, we wspomnianym włoskim mutancie dach można było złożyć do schowka.

 • avatar zgłoś
  przez ~pioter,
  2019-01-22 17:29:05

  Przy przegladaniu kazdego artykulu na stronie motocykla wpierd...la sie ten zasra....ny baner z reklamą tegoż właśnie artykułu, ile razy mam klikać na ten krzyzyk ze mnie nie interesuje !!!!!!!!!!!

 • avatar zgłoś
  przez ~Br,
  2019-04-14 10:11:29

  Odnośnie Müncha to ktoś pracy domowej nie odrobił. To Konrad Czwordon przy współpracy z Münchem i Peterem skonstruował nowego Müncha. Wstyd, że redakcja nie zna historii tego wyjątkowego motocykla.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij