[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Artykuły: Różne

Dyskusja do tematu: Valentino – epilog, czy kolejny rozdział?
Każda runda MotoGP, nieważne czy to w Brnie, w Walencji, czy też niedaleko rodzinnego miasta Doktora, czyli na torze Misano w San Marino, wygląda tak samo. Setki, tysiące osób oblegających trybuny nosi na czapkach, koszulkach i flagach jeden numer - 46. Na czym polega fenomen i ogromna popularność Valentino Rossiego? Czy Rossi wciąż będzie symbolem MotoGP, czy może jego gwiazda powoli gaśnie? Przejdź do artykułu
  • avatar zgłoś
    przez ~Motocykl Online,
    2013-07-02 04:23:47

    Każda runda MotoGP, nieważne czy to w Brnie, w Walencji, czy też niedaleko rodzinnego miasta Doktora, czyli na torze Misano w San Marino, wygląda tak samo. Setki, tysiące osób oblegających trybuny nosi na czapkach, koszulkach i flagach jeden numer - 46. Na czym polega fenomen i ogromna popularność Valentino Rossiego? Czy Rossi wciąż będzie symbolem MotoGP, czy może jego gwiazda powoli gaśnie?
    Zobacz artykuł

  • ODPOWIEDZ +
REKLAMA