[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Artykuły: Turystyka i podróże

Dyskusja do tematu: Jak przewieźć motocykl
Trwa akcja wakacje. Kilka-kilkanaście dni w zupełnie innym otoczeniu, z dala od codziennego pośpiechu i stresu. Bez względu na to, czy wybierasz się na wyjazd z dzieciakami, czy zabierasz wędki albo ponton, nie zapominaj o motocyklu. Pokazujemy kilka patentów na szybkie i bezpieczne przewiezienie sprzęta, i to nie tylko na lawecie. Przejdź do artykułu
    przez ~Motocykl Online,
    2013-07-02 04:20:13

Trwa akcja wakacje. Kilka-kilkanaście dni w zupełnie innym otoczeniu, z dala od codziennego pośpiechu i stresu. Bez względu na to, czy wybierasz się na wyjazd z dzieciakami, czy zabierasz wędki albo ponton, nie zapominaj o motocyklu. Pokazujemy kilka patentów na szybkie i bezpieczne przewiezienie sprzęta, i to nie tylko na lawecie.
    Zobacz artykuł

przez ~Henry75,
    2017-11-02 11:28:16

no nie wiem, dla mnie transport motocykla nie jest taki prosty i przyjemny. zdecydowanie wolę złożyć zlecenie na giełdę transportową i mieć święty spokój , a cenowo wychodzi to całkiem dobrze

przez jeremy77,
    2017-11-20 19:34:34

Podczas przewożenia trzeba uważać. Mi raz honda spadła z przyczepki, bo puścił pas. Poszła całą owiewka. Jak usłyszałem cenę w aso, to prawie zawału dostałem. Poszukałem części w internecie i udało się sporo taniej w sklepie Motogar. Cena niższa prawie 30%. Teraz uważam bardziej podczas przewozu i zabezpieczam podwójnie.

przez mirkos,
    2017-12-21 21:41:55

Jeśli chodzi o ceny w aso, to faktycznie czasami można nieźle przepłacić. Ja z założenia staram się robić wszystko, co mogę sam. Części kupuję przez internet, bo jest mi wygodniej. Jeśli chodzi o moje topowe miejsca, to jednym z nich jest na pewno http://enduro7.pl/sklep/ sklep z częściami do Yamahy.

przez ~Monstro,
    2018-03-23 09:19:57

Można zgłosić ładunek na giełdzie transportowej www.transport.monstro.pl. Może okazać się taniej i wygodniej.

przez Mmmoto_pl,
    2018-04-15 11:52:11

Tutaj mogę się zgodzić, grunt to dobrze zabezpieczony transport, ładunek i szczególnie jeżeli chodzi o motocykl. W większości przypadków jest to chyba przyczepka. Mmmoto.pl

przez ~Szymek,
    2019-11-03 12:29:19

Można zawsze wycenić usługę transportu na http://moto-pomoc-24.pl/ działa na terenie całej Polski i Europy. I najważniejsze nie trzeba podpisywać długotrwałej umowy tylko jednorazowe zlecenie. Ja rok temu wymyśłiłem sobie podróż poślubną do Chorwacji i żadna firma nie miałą dla mnie opcji. A Radek wyliczył kase, dostosował termin i ruszył z 2 motocyklami. Mina mojej żony bezcenna. Powiedziałą że była bardziej zaskoczona niż wtedy gdy się oświadczyłem hehe. Także dzięki Radziu i polecam Cie wszytskim szalonym motocyklistą, ps na 10 rocznice też sie odezwę

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij