[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Artykuły: Turystyka i podróże

Dyskusja do tematu: Osiem cudów Polski, czyli przełącze które warto odwiedzić na motocyklu

Nie wiesz, dokąd warto wybrać się motocyklem? Wybraliśmy dla ciebie osiem miejsc (tras, przełęczy), których przejechanie na bank dostarczy ci mnóstwa wrażeń.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Motocykl Online,
  2016-02-01 10:38:05

  <p>Nie wiesz, dokąd warto wybrać się motocyklem? Wybraliśmy dla ciebie osiem miejsc, których przejechanie na bank dostarczy ci mnóstwa wrażeń.</p><br /><br /><a href="/artykuly/Osiem-cudow-Polski-czyli-przelacze-ktore-warto-odwiedzic-na-motocyklu,9741,1">Zobacz artykuł</a>

 • avatar zgłoś
  przez ~a,
  2017-05-01 22:17:25

  9. Przegibek / straconka - trasa Bielsko Biała a Międzybrodzie Bialskie 10. Kubalonka - trasa Wisła a Istebna 11. Kocierz - trasa Andrychów a Łękawica Może nie cuda ale winklownie godne polecenia.

 • avatar zgłoś
  przez ~Zenek,
  2019-09-28 08:20:09

  Ale lipa, napisane na odczep się. To żadne trasy, to jazda wokół komina bez celu. Tekst typu możesz zwiedzić to albo tamto, oravice albo Tatralandia , gdzie jedną od drugiej 200 km. Autor pojęcia nie ma o jeździe na motocyklu i trasach motocyklowych.

 • avatar zgłoś
  przez ~Zaraza,
  2019-09-29 07:09:25

  Przełęcz okraj dziury. Od Kamiennej Góry dzura na dziurze. Lepsza trasa to z Szklarskiej na Jakuszyce i do Harahova. Przed Złotym Stokiem odcinek drogi kilka kilometrow wyremontowany.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij