[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Newsy

Dyskusja do tematu: Adventure znaczy przygoda

Każdy kto ma choć elementarną wiedzę na temat motocykli BMW wie doskonale, że naturalną konsekwencją pokazania światu model F 850 GS i R 1250 GS jest stworzenie ich w wersji Adventure, czyli uczynienie z nich maszyn przygotowanych do wypraw przez wielkie "W".

Przejdź do artykułu
    przez ~Robert77,
    2019-01-16 16:13:10

Producenci wykorzystują mode na ciężkie enduro-adv, ale moim zdaniem, to chwilowe i dobre dla snobów. Już widzę tę przygodę po wjechaniu ćwierćtonowym motocyklem w jakieś piachy i błota :D ... A może własnie o to chodzi, żeby przeżyć taką przygodę. Na szczęście ja już to zrozumiałem i wróciłem do lżejszego motocykla, z czego czerpię prawdziwą radochę :-)

przez ~!BMW_FAN,
    2019-01-31 20:02:42

Widzę wszędzie tylko BMW, które reklamuje swoje motocykle jako niezawodne, niezniszczalne i do wszystkiego. Zbudowali legendę GSa a teraz już tylko na niej bazują. Prawda jest taka, że coraz częściej zdarzają się poważne awarie silników już przy przebiegach zaledwie 30tys.km. Mówię tu o motocyklach na bieżąco serwisowanych w ASO. BMW nie ma sobie nic do zarzucenia. Nie ogarniają też elektroniki, którą ładują do tych wspaniałych motocykli. Później tylko - komputer nie zarejestrował błędu więc go nie ma. Na nic tł...więcej

przez ~s,
    2019-02-03 22:55:08

z ciężkich adv to tylko DR BIG

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA