[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Newsy

Dyskusja do tematu: Znamy cenę Yamahy Tenere 700

Tenere 700 to jedna z najbardziej i najdłużej wyczekiwanych przez nas premier. Yamaha zdradziła właśnie cenę nowej, wszechstronnej maszyny. Ile będzie kosztowała i kiedy trafi do Polski?

Przejdź do artykułu
    przez ~Pawelxt 660z,
    2019-03-05 08:24:48

Ale wtopa. "Podążaj za swoja wyobraźnią ", czy coś takiego słyszałem. Tylko jak , z 16-to litrowym zbiornikiem paliwa ? Gdzie mi to wystarczy ? Ale kanał.

przez ~bartek vstrom,
    2019-03-05 22:00:04

Ok, 16 litrów to jakieś 270-300 km realnego zasięgu. Jak na motocykl, typu adventure, taka ilość paliwa faktycznie nie powala. Powiedz tylko, gdzie na świecie, stacje benzynowe, lub nawet prowizoryczne punkty zakupu paliwa są rozmieszczone rzadziej niż co 200-250 km? Nawet jeśli pojedziemy "za swoją wyobraźnią" w najdalsze zakątki świata, to i tak czym i z jakim zbiornikiem byśmy nie jechali to trzeba zabrać ze sobą jakieś 5-10 litrów dodatkowego paliwa. Za to ci, którzy jeżdzą nieco bliżej cywilizacji, "dzi...więcej

przez ~Adi,
    2019-03-06 19:31:00

Fajna, ale brakuje mi w niej lekkości poprzedniego modelu.

przez ~Adam,
    2019-03-14 18:54:26

co narzekacie na pojemnosc baku? jak sie chce to spali ponizej 4l . 350km zrobicie spokojnie, cena tez okej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA