[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Technika

Dyskusja do tematu: 10 gadżetów dla motocyklisty z drukarki 3D

Co ciekawego może wydrukować sobie motocyklista za pomocą drukarki 3D? Wieszak na kask, tempomat, uchwyt na smartfona i wiele więcej. Oto przegląd dziesięciu najciekawszych, dostępnych za darmo projektów do wydruku 3D. 

Przejdź do artykułu
    przez ~czytelnik,
    2019-03-07 00:02:32

Dzień dobry, jestem tu nowy. Artykuł interesujący, ale aby go przeczytać, musiałem aktywować AdBlocka. Bez niego non stop przeładowywały się reklamy i cały właściwy tekst skakał przed oczami niemożebnie (win10, firefox). Sorry, szanuję Waszą pracę, ale proszę wzajemnie poszanować mój błędnik :-) LwG

przez ~z,
    2019-03-07 13:58:14

Ktoś źle ustawił zawory w tym silniku. Panie to nie odpali

przez ~Motofan,
    2019-04-12 06:35:57

Typowy ,bezsensowny przerost formy nad trescia.Wszystko ,co tu pokazano,oprocz wywietrznikow do rękawa kurtki,mozna kupic bez problemu w lazdym większym markecie.Jesli do tego ma sluzyc drukarka za minimum 1000 zl plus koszt tworzyw i czas,to cos tu jest bardzo mocno nie tak.Co do "silnika" to jets to TYLKO model silnika w dodatku z częściami NIE z drukarki,jak choćby sprężyny ale nie tylko.I NIGDY nie bedzie pracować.bo niby jak ???

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij