[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Technika

Dyskusja do tematu: Jak wymienić olej w motocyklu?

Weź sprawy w swoje ręce. Samodzielnie wymień olej w swoim motocyklu i zaoszczędź trochę kasy. Jak to zrobić?

Przejdź do artykułu
    przez ~jaaaaa,
    2019-02-28 10:47:16

Tumany !. Nie wylewa sie goracego oleju do plastikowego pojemnika. Motory 50 i 125 moze i nie maja na zewnatrz filtra oleju ale w srodku po odkreceniu pokrywy sprzegla (trzeba niestety kupic nowa uszczelke) sa filtry siatkowe do wyszysczenia i tez moze odsrodkowy wiec tumany sie doinformujcie a potem piszcie cos mondrego ps. "filtry" w 50 i 125 nie czysci sie przy kazdej wymianie oleju !

przez ~Blab,
    2019-06-13 14:09:21

spoko chociaz jak tu kolega zauwazył jest pare podknięc w artykule :P ale bez przesady nie ma co sie czepiac :) jak ktos szuka oleju a nie jest pewien czy wybrał dobry to polecam narzedzie Lubematch ktore wyszukuje oleje silnikowe

przez ~Lakier,
    2019-06-17 12:50:31

spoko apka uzywałem do motoyklu i do samochodu zeby dobrac olej :)

przez ~elooo,
    2019-06-21 12:57:43

dokadnie spoko ta wyszukiwarka tylko wyszukuje w marce Shell jak ktos ufa tej marce to polecam ja w jednym motocyklu mam shella i pewnie nie zmienie tego oleju bo wszystko działa super

przez ~Tatiana,
    2019-07-13 16:35:37

dzieki za polecenie tej wyszukiwarki :D przydała sie mało tych firm tam :P bo tylko shell ale i tak znalazłam to co chcałam

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij