[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Technika

Dyskusja do tematu: Smarowanie linek: kto smaruje, ten jedzie

Chwytasz za klamkę sprzęgła i nie dajesz rady przyciągnąć jej do rączki kierownicy? Irytuje cię złośliwe skrzypienie linki gazu? Jeśli tak, nie unikniesz smarowania pancerzy.

Przejdź do artykułu
    przez ~Motocykl Online,
    2013-11-20 14:57:11

Chwytasz za klamkę sprzęgła i nie dajesz rady przyciągnąć jej do rączki kierownicy? Irytuje cię złośliwe skrzypienie linki gazu? Jeśli tak, nie unikniesz smarowania pancerzy.
    Zobacz artykuł

przez ~Br,
    2018-05-08 20:54:10

Smarowanie linki WD40 to jeden z głupszych pomysłów na jakie można wpaść. WD pomoże na krótko, a potem może doprowadzić do zerwania linki.

przez ~GP,
    2018-07-02 19:51:59

WD40 do linki, to nie jest dobry pomysł, a lejek z uszczelnieniem taśmą pozostawię bez komentarza. Ja mam taki sposób: Biorę strzykawkę z założoną igłą. Wyciągam z niej tłoczek, Wlewam do niej 2cm3 oleju silnikowego, i wkładam strzykawkę igłą w górną część pancerza linki. Zostawiam to na noc, a siła grawitacji robi swoje.

przez ~loodziak,
    2018-07-10 22:40:31

WD40 do linek - brawo za pomysł. Już lepiej ściągnijcie ten artykuł bo to kompromitacja.

przez ~Cairo,
    2018-07-16 11:04:19

WD40 nie nadaje się do smarowania czegokolwiek na dłuższy czas. Momentalnie się wypłukuje. Na pewno lepszy będzie zwykły olej.

przez ~boostek,
    2019-01-16 11:40:45

ja smaruje białym smarem od K2 bit.ly/3841_K2BiałySmar i nic tak dobrze nie działa

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij