[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Testy

Dyskusja do tematu: Motocykle dla początkujących, czyli pojedynek używanych: Yamaha MT-07 vs Suzuki SV 650 A

Yamaha MT-07 zdobyła serca motocyklistów swoim silnikiem i nietuzinkowym designem, a Suzuki SV 650 to od dawna mocny zawodnik w kategorii niedrogich nakedów. Który warto kupić jako motocykl używany?

Przejdź do artykułu
    przez ~J.,
    2019-10-02 17:46:48

MT 07 to bardzo przyjemny motocykl ze świetnym silnikiem, ale ma tez kilka denerwujących drobiazgów: piszecie, że pozycja jest optymalna - tylko dla kierowców średniego wzrostu. Licznik zamocowano zbyt blisko co wymaga pochylania głowy, do tego jest nieczytelny w słońcu, a przy świetle z tyłu oślepia podczas jazdy. To spory minus. Suzuki nie wygląda na dużo większe, ale przy 194cm wzrostu jest mi na nim wygodnie. Co do osiągów - różnice na poziomie 0,1s w sprincie do 100/h i 2km vmax pomijam. Motocykle ...więcej

przez ~Baha,
    2019-10-12 01:09:08

Też rozważałem pomiędzy nimi i też wybrałem Suzuki z tych samych powodów czyli pozycja i licznik zegarów a i do tego był znacząco tańszy , lewa

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij