[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Testy

Dyskusja do tematu: Triumph Scrambler 1200 - wehikuł czasu

Triumph Scrambler 1200 to początek nowego rozdziału w historii motocyklizmu. Ten utrzymany w stylu retro motocykl świetnie wygląda i kapitalnie jeździ po asfalcie, ale – co warte podkreślenia – doskonale radzi sobie także w terenie.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Triumph,
  2019-06-16 06:26:29

  177 km /godzine i "lekki niesmak"" ??? A JAKA jest maksymalna ,dopuszczalna szybkość w Polsce ,przypomnieć ??? To najwieksz ezaklamanie wspolczesnosci.mamy w Polsce maksymalna 140 i to tylko na autostardach,ale dopuszcza się do ruchu maszyny roznych typow osiagajace nawet pona d300 km.na godzine a potem wywala miliardy na sciganie i tepienie ich wlascicieli. A przecież logika podpowiada,ze jeśli maksymalna to 140 to ZADEN pojazd nie ma prawa jezdzic szybciej.

 • avatar zgłoś
  przez ~Śmiechu,
  2019-09-29 22:26:52

  nom a jeżeli jeżdżę trasy Polska-niemcy, niemcy-Polska i w rzeszy nie ma ograniczeń, to będą mi ściągać i zakłądać kaganiec na granicy? Pukni się w czoło. Druga sprawa, sprzęt co ma przyspieszenie może także uratować życie za jego sprawą, bo jak będzię taka sytuacja to go nie odetnie.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA