[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Testy: Motocykle uzywane

Dyskusja do tematu: Osiem propozycji na pierwszy motocykl

Oto nasz subiektywny przegląd motocykli używanych, którymi powinni zainteresować się wszyscy, dla których bardziej od mocy maksymalnej liczy się komfort jazdy.    

Przejdź do artykułu
    przez ~Motocykl Online,
    2015-01-20 14:36:20

<p>Szukasz motocykla, który świetnie sprawdzi się jako pierwsza maszyna? Mamy dla Ciebie osiem modeli posiadających cechy najważniejsze dla początkujących motocyklistów.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/testy/Osiem-propozycji-na-pierwszy-motocykl,8573,1">Zobacz artykuł</a>

przez ~Alano,
    2018-05-24 15:08:26

Własnie stoję przed wyborem zakupu swojej pierwszej maszyny i się bardzo zastanawiam nad dominarem 400. Jak uważacie dobry wybór ?

przez ~Sebat,
    2018-05-30 16:48:40

Alano, a dlaczego akurat Dominarem się zainteresowałeś? ma coś super wyróżniającego go z tłumu ??

przez ~Alano,
    2018-06-02 21:45:37

Przede wszystkim cena jak za nowy motor 15 tysięcy to nie ma tragedii, poza tym ma ciekawy design no i silnik też niczego sobie. Na jeździe testowej bardzo mi się spodobał więc się grubo zastanawiam

przez ~Sebat,
    2018-06-03 15:16:36

No fakt, 15 tys to nie tak dużo jak za nowy sprzęt, ale jednak nie każdy gospodaruje taką kwotą, żeby ot tak sobie ją wydać :/

przez ~Pawel,
    2018-06-04 08:21:34

mam podobne dylematy, bajaj mnie nie przekonuje bo podejrzewam ze bedzie nieodsprzedawalny, a jak juz to z taka utrata wartosci, ze szkoda gadac. Inna sprawa ze bardzo ciezko o uzywki w dobrym stanie i z potwierdzona historia.

przez ~miniu,
    2018-06-08 18:56:45

Zawsze jest jeszcze możliwość zakupu na raty

przez ~Sebat,
    2018-06-08 23:22:53

Serio jest możliwość zakupu na raty ? Nie dopatrzyłem się tego nigdzie, dobrze że mówisz kolego :) A wiesz moze z jakim % ?

przez ~JaAboco,
    2019-01-01 18:41:18

...motocykle dla początkujących...no, nie źle kogoś pogięło...przecież to są pojazdy drogie, silne, szybkie, nie dla początkującego...autorzy tego artykułu to idioci...

przez ~Jakub,
    2019-01-26 19:45:34

Niezależnie od tego, na zakup jakiego motocykla się zdecydujemy, musimy liczyć się z tym, że z czasem ulegnie awarii i konieczna będzie jego naprawa... Uważam, że podczas niej używać się powinno wyłącznie z użyciem części oryginalnych. Na szczęście na rynku nie brakuje sklepów zajmujących się ich sprzedażą. Ze swojej strony mogę polecić Motogar,

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij