[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Testy: Motocykle uzywane

Dyskusja do tematu: Osiem propozycji na pierwszy motocykl

Oto nasz subiektywny przegląd motocykli używanych, którymi powinni zainteresować się wszyscy, dla których bardziej od mocy maksymalnej liczy się komfort jazdy.    

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~boryson,
  2019-04-04 16:49:54

  Do tej listy dopisał bym jeszcze Hypera Bartona idealny motor dla początkujących.Pojemnosc 125,w stylu enduro. Jazda nim to czysta przyjemnośc szczególnie poza drogami. Pogoda sprzyja więc pierwsze wyprawy za nami...postał trochę w garażu, kupiłem go wiosną załapałem się jeszcze na promocję w której dostałam kask, blokadę i pokrowiec za złotówkę jeszcze zanim odebrałem zarejestrowany pojazd z salonu.

 • avatar zgłoś
  przez ~TY,
  2019-12-26 15:33:06

  Ja używam Suzuki GSX-S 125 już drugi rok,zrobiłem ponad 8000 km i uważam,że nie ma lepszego motoru na początek. Wymiarami to duży motor,mało pali,moc 15 KM daje rady w mieście i na krótkich trasach. Spalanie 2 litry przy spokojnej jeździe. Mnie więcej nic nie potrzeba, pojeżdżę jeszcze rok i dopiero wtedy przesiądę się na coś większego.

 • ODPOWIEDZ +
STRONA 2 z 2
REKLAMA