[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Testy: Testy długodystansowe

Dyskusja do tematu: Honda VT 750 Shadow 2005

Od dawna ciekawiło mnie, dlaczego Japończycy z Hondy nazwali swojego cruisera Shadow (z ang. cień)? Cruiser z definicji ma kapać chromem i pięknie błyszczeć, a najlepiej się to udaje w pełnym słońcu. Ostatecznie uznałem, że sprawę trzeba zbadać bliżej.

Przejdź do artykułu
    przez ~Motocykl Online,
    2013-07-02 05:26:48

Od dawna ciekawiło mnie, dlaczego Japończycy z Hondy nazwali swojego cruisera Shadow (z ang. cień)? Cruiser z definicji ma kapać chromem i pięknie błyszczeć, a najlepiej się to udaje w pełnym słońcu. Ostatecznie uznałem, że sprawę trzeba zbadać bliżej.
    Zobacz artykuł

przez Pichor,
    2017-04-06 11:34:01

Kochana maszynka. Mam dwie, obie z USA rocznik 2008. Na jednej jeżdżę ja, a drugiej żona. Jeżdżenie w dwie osoby na małym motocyklu, a pewnie i na dużym, to nieporozumienie. Do Shadowki doszedłem przez V 800 i XVS 1100. Prosty, wygodny, genialny motocykl. Absolutnie niezawodny. Raz wsiadłem i już tak zostało. Przymierzałem się na poważnie do VT 1300, nawet 1800, ale przy wzroście 170 cm VT 750 jest idealnie komfortowy. 1800 zbyt duży, 1300 niby niewiele dłuższy od VT, ale już inna pozycja za kierownicą, nogi i ...więcej

przez ~Tomasz,
    2019-10-28 21:40:28

Wspaniala maszyna.na baku przejechałem . Ok 420km.spokojna jazda.bezawaryjnie od nowosci.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij