[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Testy: Testy porównawcze

Dyskusja do tematu: Test porównawczy "125"

Jeszcze niedawno Polacy z politowaniem patrzyli na „125”, jednak od kiedy można nimi legalnie śmigać na samochodowym prawie jazdy, maszynki te bardzo zyskały na atrakcyjności.   

Przejdź do artykułu
    przez ~Motocykl Online,
    2014-11-24 15:28:56

Posiadasz prawo jazdy kategorii B i zastanawiasz się nad kupnem "125"?  Honda, Yamaha, KTM, a może Aprilia... Możliwości jest wiele. Pomożemy Ci dokonać najwłaściwszego wyboru.
    Zobacz artykuł

przez ~JCW34,
    2017-03-06 23:46:08

Uważam że na uwagę zasługuje też Barton Blade 125. Jest to niedrogi motor a naprawdę godny polecenia. Sam zakupiłem go już jakiś czas temu i nie narzekam. Fajnie byłoby zobaczyć ten sprzęt w jakimś porównaniu.

przez ~Pat,
    2017-05-10 21:36:38

Wszystko fajnie tylko dlaczego prezentujecie tylko drogie motocykle? Nasz rynek jest tak duży, że warto zaprezentować też tańsze modele. Wspomniany w komentarzu Barton Blade 125 to naprawdę fajna maszyna i spokojnie mogłaby się znalezć w tym zestawieniu. Jest solidnie zrobiony, posiada nowoczesne rozwiązania, a cena sprawia, że jest szalenie konkurencyjny. Pomyślcie może o takim zestawieniu ale motocykli z niższej półki cenowej? Pozdrawiam

przez ~jas13,
    2017-05-29 11:55:36

Skąd wytrzasnęliście nową CBF125, skoro model wypadł z oferty 3 lata temu? Skąd wzięliście ceny motocykli Yamahy, w salonie obie kosztują ponad 20tys.

przez ~Barton,
    2019-01-22 10:57:33

Bardzo przydatne. Dzięki

przez ~danecki,
    2019-06-12 20:49:46

Niestety ceny japończyków mnie powaliły. Dosyć długo szukałem odpowiedniej 125tki odpowiedniej do swojego wzrostu, mam ponad 180cm. Większosc 125 okaząła się za mała jak dla mnie, dopiero Barton Hyper mi przypasował. Ma wysokie zawieszenie, duże koła idealne do jazdy po wyboistym terenie. Mało pali, genialny motocykl w stylu enduro.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA