[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Hyde Park

Jak zostać myśliwym
    przez ~Klaudia,
    2015-11-15 16:22:26

Witam. Czy ktoś z Was robił może psychotesty na myśliwego? Czy trudno jest je zdać?

przez ~Elizjum,
    2015-11-19 08:22:19

Nie są takie trudne ale są dość kosztowne. Jest to drogie hobby. Na przykkład broń nie jest taka tania. Trzeba płacić składki za bycie myśliwym. Z drugiej strony jest to fajna sprawa. Mój ojciec jest i jest to jego wielka pasja. Na początku proponowałbym zgłosić się do koła łowieckiego w Twojej okolicy. Tam wypytasz się ich o szczgóły. Jeszcze możesz sobie przeczytać ten artykuł:
    http://praca.money.pl/poradniki/artykul/jak-zostac-mysliwym,238,0,1914862.html

Masz tam opisane mniej więcej jak zostać myśliwym. 

przez ~kapal,
    2015-11-19 14:42:54

Super, dzięki za rady, mi się też przyda :)

przez ~lemur,
    2019-01-07 20:30:20

Zauważyłem, że im mam mniej rzeczy do zrobienia tym mniejszy mam zapała by je robić. Odkładam na święte nigdy i tak mi schodzi dzień za dniem. Nawet ważne sprawy potrafię odkładać na ostatnią chwilę. Na studiach do egzaminów uczyłem się najczęściej dopiero nad ranem. Głównie tych testowych. O dziwo dawało te efekt pozytywny. Tak mi zostało na stare lata. Wszystko robię na ostatnią chwilę. Jak to mówią podchorąży zawsze zdąży. Teraz wyczytałem że takie podejście do obowiązków ma nawet swoją nazwę w psychologii. T...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij