[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Oceń swoją maszynę

Ma ktoś Hondę BALLI?
    przez ~Klaudia,
    2014-10-22 11:11:57

Hej, właśnie założyłam tu konto, bo potrzebuję waszej pomocy. Dowiedziałam się niedawno, że jako posiadaczka prawa jazdy kat. B mogę jeździć też motorem. Postanowiłam więc sobie taki kupić, bo to jednak bardziej ekonomiczne niż samochód. Znalazłam nawet ogłoszenie, które mnie zainteresowało: http://moto.gratka.pl/tresc/honda-balli-17366895.html#db0902dd686c8239,1, szczególnie niską ceną. Jednak jak wiadomo, cena to nie wszystko, więc pytanie do osób, które się znają: brać?

przez ~raf,
    2014-10-23 10:37:55

Trudno powiedzieć, bardzo mało informacji wrzucili tam na stronę o tym motocyklu. Zadzwoń do niego zapytaj o rocznik - bo też nie jest napisany. Trzeba by było ewentualnie pojechać na obejrzenie z kimś kto się na tym zna. Z doświadczenia wiem jednak, że Hondy to dobry sprzęt.

przez ~Klaudia,
    2014-10-24 07:08:25

Hm, ale to w ogóle możliwe, żeby ten motocykl w takiej cenie był w dobrym stanie?

przez ~raf,
    2014-10-26 09:26:52

To raczej skuter niż motocykl. Czy możliwe? Trzeba by było to dokładnie sprawdzić. Poza tym Hondy (jak i większość japończyków) uchodzą za solidne konstrukcje.

przez ~Elizjum,
    2014-10-31 14:32:19

Nie wiem czy kupowanie takiego czegoś ma sens. Nie ma żadnych danych. Trochę łyso. Dołóż te 2 tys zł i kup sobie nowego Rometa Retro 125. Tu masz test wideo tego sprzętu:

https://www.youtube.com/watch?v=xgioPiZrvSE

Dużo tego śmiga po miastach - ponieważ są tanie w eksploatacji. Poza tym silnik 4T, a więc całkiem fajna moc.

przez balles,
    2014-11-01 10:53:32

Tak tak kup rometa a za rok będziesz się cieszyć że znajdzie się klient żeby to od Ciebie odkupić.
    Musisz dokładnie sprawdzić najlepiej w jakimś serwisie, taki serwis może też coś sprawdzonego ma do sprzedania.

przez bedzia,
    2015-07-31 09:04:37

Mój kumpel miał Balli i nie był to dobry zakup... wyszła mu rdza. Ktoś mu powiedział, żeby użył nanoprotech i tu sprawa się skończyła dobrze, ale inne rzcezy były do wymiany. Czy to wina tego modelu, może poprzedni właściciel sprzedał mu bubel...jakie jest Wasze doświadczenie?

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij