[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Off-road

Gdzie po kredyt dla firmy
    przez ~Klaudia,
    2016-10-05 13:44:48

Mam małą firmę, zatrudniam 3 osoby. Ostatnio ciężko u mnie z płynnością i mam problem z zapłatą bieżących zobowiązań. Czy mogę gdzieś zwrócić się po kredyt? Jakie są szanse, że w obecnym położeniu otrzymam taki kredyt?
    Czy mogę ewentualnie wziąć go z żoną niejako poza firmą i przeznaczyć na cele firmowe?

przez ~Elizjum,
    2016-10-06 06:14:18

Ważne jest czy opłacasz regularnie zus i us . Czy nie zalegasz z płatnościami. Jak jest z tym u Ciebie? Jeśli nie to masz szanse na kredyt. Raty wliczysz sobie wtedy w koszta firmy. Najlepiej poczytaj sobie o kredytach jeszcze na tej stronie:
    http://www.forum-kredytowe.pl/f128/najlepszy-kredyt-dla-firm-jaki-bank-wybrac-93591.html- jest tutaj temat o tym jaki kredyt dla firm warto jest wybrać. Możesz tam założyć osobny temat i doradcy , którzy się tam udzielają powinni Ci napisać co robić. 

przez ttk,
    2016-10-29 19:41:45

Zgadzam się. 

przez leonnidass3,
    2016-12-13 17:53:41

Według mnie do dobrego banku, mBank ma niezłe opcje na kredyt dla firm !

przez ~Tomasz,
    2019-03-18 19:52:10

Słuchajcie, firmowe kredyty to nie tylko banki, tym bardziej, że tam nie zawsze uda się takowy dostać. Znajomy wziął niedawno 10.000 w Aasa na rozwój swojej działalności i bardzo chwalił to jakie mają warunki.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij