[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Off-road

Ubiór na moto
    przez ghost,
    2014-02-26 12:17:34

Witam. Ostatnio stoję przed dylematem doboru kasku do jazdy. Poruszam się Dominatorem 650 i chciałbym kupić jakiś kask. Moja jazda ogranicza się raczej do spokojnego przemierzania żużlówek, leśnych dróg jak i asfaltu. Jednak do tematu. Nigdy nie miałem okazji jeździć w kasku off roadowym z goglami a spodobał mi się ten model. Teraz pytanie do kogoś kto miał do czynienia z tego typu kaskiem. Jak się to sprawuje przy prędkości 120-140 po asfalcie. Czy może poszukać jednak szczękowego?

przez karina90,
    2015-11-06 10:17:35

A szukałeś może w tym miejscu - części do quadów? takie kaski też by się chyba nadawały prawda?

przez imbachhorn,
    2016-08-16 12:55:13

Autor szuka kasku a nie części do quadów,a to przecież moim zdaniem zasadnicza różnica,prawda? Jeżeli temat jest w dalszym ciągu aktualny to podaj jeszcze w jakim budżecie na zakup kasku chcesz się zmieścić bo to ma największe znaczenie. Teraz w sklepach internetowych można znaleźć,fajne,ciekawe promocje.

przez leonnidass3,
    2016-12-13 17:51:16

Super porady dotyczące ubioru na moto, skorzystam !

przez Mmmoto_pl,
    2018-04-15 11:57:17

Akurat jeżeli chodzi o kask i jego wybór to podobnie jak w przyapdku pozostałych akcesorió oraz odziezy- musi być beziecznie i wysokiej jakosci, od tego zacznijmy. Druga sprawa to oczywisci ebudżet jaki posiadasz na ten cel. Mmmoto.pl

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij