[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil brevka

zgłoś
    Harley-Davidson XLH Sportster 883, Moto Guzzi Breva V 750 I.E., Yamaha BT 1100 Bulldog 2003
    Dobry artykuł o moim Gutku. Wszystko co o nim napisano potwierdzam. Wspaniały motocykl, bezawaryjny i bardzo ekonomiczny. Miałem obawy co do włoszczyzny jednak kiedy zobaczyłem Moto Guzzi Breva 750 oniemiałem i moto ...kupiłem. Lekki, łatwy i przyjemny w prowadzeniu. Bajeczny wygląd, niskie spalanie. I ta wygoda o której piszecie. Zrobiłem na nim 24 tys. km i żadnych problemów. Wał kardana i czyste spodnie na mieście. Bajka! Problem z wyborem między japończykiem i Gutkiem? Nie zastanawiaj się ani przez chwilę. Łapka w górę :)

brevka, 2015-05-14 08:06:59
    zgłoś
    Motocykle dla początkujacych
    Moto Guzzi Breva 750, żaden plastikowy japończyk jej nie dorówna. Na pierwsze, drugie i trzecie moto, idealny dla kobiety. Lekki, spalanie 4-5 l, bardzo wygodny, wał kardana, praktycznie bezawaryjny (od dwóch lat mam rocznik 2008 i..nic). Ostatnia zaleta - wygląda bosko! Łapka dla wszystkich

brevka, 2015-05-14 08:50:25
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij