[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil dublik

zgłoś
    MISIEK mówi dzień dobry
    witam wszystkich miłośników śmigania na dwóch kółkach. nazywam się Jarek "dublik", śmigam YAMAHĄ R6 w okolicach Ustronia,Katowic
    dublik, 2009-04-19 20:41:20
    zgłoś
    Świadomość rodaków o motocyklistach
    ja również się z tym zgadzam jeżdżę na moto bo to po prostu lubię a znam takich którzy jeżdżą bo twierdzą że taka moda i to mnie tak nie denerwuje jak ludzie którzy twierdzą że jak jeżdżę na dwóch kółkach to brak mi piątej klepki- po prostu takich ludzi nie trawię :wacko:
    dublik, 2009-05-05 21:27:42
    zgłoś
    Oceń maszynę na której jeździsz
    mam YAMAHĘ R6 rok 99 i nie narzekam a wręcz polecam. Moto prowadzi się fajnie tylko mam go aktualnie u mechanika bo zawory klepały. Spalanie może być jak na ten rocznik, kopa ma zaj.... nic nie mogę powiedzieć złego na moje moto bo zawsze dowiezie mnie do celu i na brak mocy nie można narzekać. w mieście trochę mało zwrotna ale elastyczność jest w miejskiej dżungli ok. Polecam to moto dla ludzi z WYOBRAZNIĄ :pompom: :bibibi: .
    dublik, 2009-05-05 22:07:06
    zgłoś
    Suzuki GSX R 400 cieknące gażniki
    Mam propozycję skocz do pobliskiego serwisu i niech mechanik to zobaczy bo będziesz kombinował a waha może dalej wyciekać i będziesz co chwilę odwiedzał stację paliw. Taka naprawa nie będzie droga a będziesz miał pewność że moto cię nie zawiedzie na trasie. :unibrow: pozdrawiam
    dublik, 2009-05-05 22:27:21
    zgłoś
    fotoradary
    Mam pytanie z jakiej odległości zaczyna dokonywać pomiaru prędkości fotoradar stacjonarny, a z jakiej tzw. suszarka :D
    dublik, 2009-05-08 22:04:28
    zgłoś
    fotoradary
    Słyszałem że są jakieś fotoradary stacjonarne co robią fotki pojazdu zbliżającego się z nadmierną prędkością i pózniej oddalającego się również. Nie spotkałem się jeszcze z takim fotoradarem :D Ale one są skuteczne niestety na motocyklistów
    dublik, 2009-05-09 12:16:24
    zgłoś
    Każda umiejętność na wage złota
    A najważniejsze to nie przeceniać swoich umiejętności i nie popisywać się swoimi umiejętnościami na drodze gdy warunki na to nie pozwalają.Bo nie warto ryzykować życia dla szpanu.

dublik, 2009-05-09 12:37:32
    zgłoś
    fotoradary
    Te fotoradary to nic w porównaniu z nieoznakowanymi autami policyjnymi ( np. ople vectry) to dopiero zmora motocyklistów
    dublik, 2009-05-09 15:03:42
    zgłoś
    Świadomość rodaków o motocyklistach

silbi napisał(-a):
    "
    APACZ powiedział:
    Jesienią w salonie nie pisze w jakim stał czoper zniewielkim przebiegiem o ile pamiętam jakieś 200 kilosów do sprzedania
    bo właścicielowi nie pasował.
    Hehehe. Bo zupa była za słona!"
    Zgadzam się z tymi słowami. Mój sąsiad zmienia chopery jak rękawiczki i jak sam mówi tylko dlatego że pojemność silnika musi być jak największa. Aktualnie ma Hondę xvt 1300 i chce już ją zmienić na chopera o poj. 1800. To moim zdaniem istna głupota żeby zmieniać moto z powodu pojemności pieca. :o
    dublik, 2009-05-09 17:21:33
    zgłoś
    Z prasy
    Policja się już z tych "reklam" tłumaczyła w telewizji i mieli wycofać te reklamy ponieważ wszyscy wypowiadający się motocykliści byli tym oburzeni z resztą mi też się to nie podoba. Komu się nie zdarzyło że po zatrzymaniu policjant od razu pyta "dlaczego tak wolno pan jechał" sami prowokują takimi głupimi tekstami :disgust:
    dublik, 2009-05-11 19:09:59
STRONA 1 z 15
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij