REKLAMA

Profil emil-wojcik

zgłoś
    Zbieracie na wymarzone moto?
    Dobra rada, ale chyba już trochę przedawniona  ^_^

emil-wojcik, 2015-04-29 18:21:02
    zgłoś
    Uwaga na punkty karne
    Wszystko po staremu, jeżeli chodzi o punktu.
    Jeżeli o mandaty, to...dajcie spokój. 

Co do punktów, to słyszałem, że teraz będzie łatwiej je zbić w WORDzie. 

emil-wojcik, 2015-04-29 18:22:41
    zgłoś
    DOWCIPY
    Może nie stricte żart, ale tzw. życiówka/suchar:

Dupa - najważniejsza część człowieka, bierze udział w leczeniu, edukacji, podejmowaniu ważnych decyzji,organizowaniu przygód...

:D 

emil-wojcik, 2015-04-29 18:24:47
    zgłoś
    cross/enduro któy do 6 tyś ?
    Widzę, wykop goni wykop :D Trole!

emil-wojcik, 2015-04-29 18:26:04
    zgłoś
    Rossi razy 200?
    Niezbyt interesują się MotoGP,ale mam kumpli zapaleńców, którzy nie śpią po nocach,niczym fani Gortata,aby oglądać Rossiego.
    Trochę się nasłuchałem i sądzę, że 200 pyknie. Jeżeli nie w tym GrandPrix, to na pewno w tym sezonie. 
    Wskazują na to liczby oraz jego dobra postawa w tym sezonie. 

Go Rossi! :D

emil-wojcik, 2015-04-29 18:32:16
    zgłoś
    Nowa twarz Harleya
    Faktycznie widoki zapierają dech w piersiach. 
    Ciekawe jak długo przygotowywał się do swoich wypraw pod względem fizycznym, wytrzymałościowym oraz jak rozplanował logistykę?
    Niemniej jednak, wielki szacun dla gościa!

emil-wojcik, 2015-04-29 18:35:43
    zgłoś
    Lubisz szybką jazdę? Łatwo stracisz prawko!
    Jest to chyba jedyna rzecz z jaką się zgodzę z tym rządem. Połowicznie bo połowicznie, ale jednak się zgodzę.

Samymi karami nie osiągnie się celu,ponieważ policji nie spotkamy na każdym kroku (jeszcze),aby każdego przekraczającego prędkość złapała.
    Kulturę jazdy trzeba wyhodować już w szkole,a na pewno podczas kursów prawa jazdy.

emil-wojcik, 2015-04-29 18:38:57
    zgłoś
    Czy jazda motocyklem między samochodami jest dozwolona?
    Serio? A kiedy kończą się korki? Kończą się wtedy, gdy ruch się rozładuje poprzez ruch pojazdów.

Jestem kierowcą oraz motocyklistą i strasznie mnie to irytuje, gdy motocykliści nadużywają swojego "przywileju" wynikającego z rozmiarów moto.
    Btw. przepisy ruchu drogowego wyraźnie zawierają info.że wyprzedzać można jedynie z lewej strony, no chyba, że jedziemy po drodze,która ma więcej pasów niż dwa w jedną stronę. 

emil-wojcik, 2015-04-29 18:43:01
    zgłoś
    Motocykle dla początkujacych
    Zachęcam do sprawdzenia ZIPP PRO125. Taka typowa damska maszynka, no i wyglądem dużo nadrabia :) 

emil-wojcik, 2015-05-29 19:12:58
    zgłoś
    Kupno Kawasaki er 6f
    Siema.
    Widzę, że pisałeś 2 miesiące temu, ale jeżeli się nie zdecydowałeś tam pojechać, to mogę Ci powiedzieć, że nie pożałujesz,jak tam pojedziesz. 
    Kiedyś mój ziomek tam pracował, ale założył własny biznes i dlatego użyłem czasu przeszłego. Spoko ludzie tam pracują i b. dobrzy specjaliści od motocykli. 

emil-wojcik, 2015-05-29 19:15:38
STRONA 1 z 3
REKLAMA