[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil ghost

zgłoś
    Który motocykl lepszy?
    Witam wszystkich. Zapewne jest tu wielu użytkowników Aprilii Pegaso i Hondy Dominator. Proszę o poradę który motocykl będzie lepszy. Uwzględniam takie cechy jak jazda zarówno po bezdrożach jak i po asfalcie, awaryjność, przyjemność jazdy i cena. Chciałbym się zmieścić w 6500zł.
    ghost, 2010-05-20 15:27:57
    zgłoś
    Który motocykl lepszy?
    Jak patrzę na tę Yamaszkę to całkiem ładnie się prezentuje i cena też dostojna. Dzięki za poradę. Pozdrawiam
    Ghost
    ghost, 2010-05-25 16:53:48
    zgłoś
    Czy opłaca się?
    Ostatnio dostałem cynka od znajomego, że chce sprzedać quada. Jest to New Force 150 z 2004. Ma bardzo mały przebieg bo niecałe 3tys km. Kasa jaką za niego woła to 2500zł. Co prawda mam wątpliwości bo to Tajwan. Doradźcie sami
    ghost, 2010-05-26 09:57:34
    zgłoś
    Czy opłaca się?
    Ten Quad stał w większości w garażu bo kolega nie miał czasu nim jeździć. Czasami był mały wypad w las ale to bardziej turystyczny szlak niż freestyle. Zazwyczaj były to przechadzki w niedzielne popołudnie. Mam dylemat co do Quada a jakiegoś Enduro. Dlatego Panowie jeżeli możecie doradźcie.
    ghost, 2010-07-02 01:31:20
    zgłoś
    13 sierpnia polska premiera filmu THE DOORS HISTORIA NIOPOWIEDZIANA
    To może być naprawdę ciekawy film. Ostatnio mimo wielu premier jakoś nie mogłem odnaleźć nic dla siebie. Pamiętam, jak kiedyś oglądałem film Control opowiadający o zespole Joy Division. Uważam, że nakręcenie go w wersji "czarno białej" było zaletą a nie wadą. Control zaciekawił mnie swoją stonowaną i spokojną fabułą. Ponadto doskonale dobrano aktora do gry głównej roli - Iana Curtisa. Moim zdaniem takie filmy ( w dobrej reżyserii) ukazują zupełnie inną stronę zespołów. Pomagają odkryć wiele nieznanych faktów i dostrzec piękno oraz przekaz muzyki którą grają.

ghost, 2010-07-15 00:08:18
    zgłoś
    Alfa Tour podróż pary Turcja-Włochy na FJR z Sony NEX5
    Jeśli mogę to się wtrącę. Okej 2 studentów odbywa podróż ale jest wielu innych ludzi którzy pokonują równie długie trasy. Dla tych ludzi jest to pasja, przyjemność a nie chęć szczycenia się przed innymi ludźmi cyframi na liczniku. I tu powiem, pozdrawiam wszystkich tych którzy jeżdżą dla siebie dla własnej przyjemności a nie dla poklasku za "bicie rekordów" . Co więcej podoba mi się to, że opisują swoje emocje i przeżycia z podróży na własnych blogach. Nie wysyłają nigdzie linków. One są po to aby móc poznać autora, i w pewnym sensie odbyć podróż w wyobraźni czytając jego tekst. Co do stronki: jeżeli jesteś studentem to mogłaby wyglądać trochę lepiej ale niech już taka będzie.
    ghost, 2010-07-15 00:30:26
    zgłoś
    Motocykle dla początkujacych
    Moim zdaniem tym wymaganiom mogłaby sprostać Yamaha Virago 250. Jest dosyć niska, pojemność na początek wystarczająca, cena przystępna i do tego fajnie wygląda. Warto brać również pod uwagę owiewkę o której wspomniał mój poprzednik. Umila jazdę w nieco gorszych warunkach.
    ghost, 2011-01-14 08:53:33
    zgłoś
    Motocykle dla początkujacych
    Zorro mam wrażenie, że przeczysz sam sobie. W jednym poście piszesz "...zeby was dobic to jezdzac na hondzie cbf600 nie przekraczam sredniej 5,5 l...", a tutaj "...jak was nie stac na ... to przynajmniej 190 KM na poczatek i z litra pojemnosci bo do 600-tki to tylko torebka i buty na obcasie pasuja...".
    ghost, 2011-01-19 14:14:37
    zgłoś
    Fajny Turystyk
    Jeśli chodzi o turystki to wybrałbym dla siebie nieco mniejszą Hondę Transalp.
    ghost, 2011-01-21 19:37:02
    zgłoś
    Modyfikacja motocykla
    Jeśli owe dodatki pochodziłyby od producenta danego motocykla to sądzę, że z przeglądem nie powinieneś mieć problemu.
    ghost, 2011-03-25 23:06:32
STRONA 1 z 2
REKLAMA