[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil giecu

zgłoś
    redukcja
    Cześć,
    moje pytanie dotyczy redukcji biegów przy zwalnianiu. Uczono mnie że zmianę biegów należy zaczynać od stopy i stopą kończyć. w momencie kiedy odpuszczę gaz i zamierzam dokonać redukcji zanim wcisnę sprzęgło kładę stopę na dzwigni zmiany biegów. problem w tym że nie stawia ona oporu i bieg zmienia się zanim wcisnę sprzęgło. dodam że przy otwartej przepustnicy opór istnieje. czy coś jest nie tak ze skrzynią czy coś źle wykonuję? pzdr

giecu, 2009-05-28 17:53:46
    zgłoś
    redukcja
    Właśnie mniej więcej tak robię jak opisujesz tylko nie byłem pewien czy to, że nie naciskam lekko na dźwignie przed sprzęgłem to dobrze i stąd moje obawy o skrzynie. Mam od miesiąca Kawasaki er 6n z 2006 roku i jest to mój pierwszy moto dlatego nie orientuje się jak pewne mechanizmy się zachowują.
    Pzdr
    giecu, 2009-05-29 18:20:54
    zgłoś
    redukcja
    fajnie, że ktoś sensownie odpisał bo na innych forach albo nie rozumieli o co mi chodzi albo się nabijali. Dzięki i pozdrawiam. Miłego latania!
    giecu, 2009-05-30 10:34:57
    zgłoś
    redukcja
    Ja staram się po jednym i za każdym razem przegazówka.
    giecu, 2009-06-01 21:39:00
    zgłoś
    OCEŃ SERWIS
    Pewnie Pinkee ma nowy motor i za dwa lata kończy sie gwarancja więc nie będzie już musiał serwisować ASO
    giecu, 2009-06-01 21:48:51
    zgłoś
    redukcja
    Ja sobie nie zaprzątam głowy tym co sobie myślą przechodnie :)
    giecu, 2009-06-11 11:06:22
    zgłoś
    Jazda po linii
    Z tego co ja wiem to nic Ci policja nie może zrobić bo nigdzie w kodeksie nie ma napisane, że na jednym pasie ruchu nie może być dwóch pojazdów obok siebie. Jeśli chodzi o moje doświadczenia to dużo kierowców ustępuje ale zdażyło mi sie również, że specjalnie zajeżdżali mi drogę !
    giecu, 2009-06-11 11:26:47
    zgłoś
    Jazda po linii
    wiadomo, że jak na takich trafisz to się będziesz tłumaczył. w takich sytuacjach pozostaje znać prawo i nie dać się zagiąć :)
    giecu, 2009-06-11 15:14:23
    zgłoś
    Jakie zabezpieczenie motocykla?
    no właśnie... jakie zabezpieczenia stosujecie i co uważacie za najbardziej skuteczne? Pytam ponieważ jestem początkującym motocyklistą i w tym tygodniu po niespełna dwoch miesiącach posiadania mój kawasaki er-6n został skradziony z garażu podziemnego. Zamierzam kupić następny ale chciałbym zapobiec kolejnej takiej historii.
    pzdr
    giecu, 2009-06-18 21:14:48
    zgłoś
    Jakie zabezpieczenie motocykla?
    To był er-6n z 2006 roku. Miałem blokade na tarczę ale sądząc po śladach kawałek go przeciągneli i wsadzili do jakiegoś busa. Na szczęście jestem z tych przezornych, Którzy wykupili AC.
    giecu, 2009-06-19 17:25:22
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij