[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil kacper-00

zgłoś
    Oceń zlot
    No witam. Ostatnio byłem na rozpoczęciu sezonu motocyklowego na Jasnej Górze w Częstochowie. Było tam 20 tyś motorów. A pomyśleć że zaledwie parę lat temu ledwo 5 tyś. Zapraszam za rok ponieważ panuje tam bardzo miła atmosfera. A co do zlotów które dopiero będą miały miejsce to wiadomo mi o jednym : W Koszęcinie w terminie od 1.05.2009- 3.05.2009. rok temu byłem na nim i panuje tam bardzo miła atmosfera. Jest świetna ekipa i mnóstwo atrakcji. Z tego co wiem to 2.05.2009 motocykliści mają odwiedzić Gimnazjum znajdujące się niedaleko całej imprezy w celu ( wiecie jakich) uświadomienia młodym że motory to nie tylko "gzucie" na prostej z max speede,m Serdecznie zapraszam i goraco polecam :) . Szerokości!
    kacper-00, 2009-04-23 18:09:07
    zgłoś
    Kacper witaaa :)
    Witam was serdecznie :bibibi:
    Udanego i bezwypadkowego sezonu 2009! Szerokości :pompom: ! Życzy Kacper i cały Śląsk :-)
    kacper-00, 2009-04-23 18:13:01
    zgłoś
    MOTOCYKL WSZECHCZASÓW
    Ja jako jeszcze dosyć młody motocyklista typuje Aprille rs 125. Oczywiście mnie na nią nie stać ale nawet gdyby było mnie stać nie kupił bym jej bo za takie pieniążki to ja mam motor już (22000zł). Ale wg mnie i tak najlepsza wsród 125ccm jest Honda Nsr 125
    kacper-00, 2009-04-23 18:27:35
    zgłoś
    ZŁE WIADOMOŚCI
    Będziemy o niej pamiętać. :(
    kacper-00, 2009-04-24 23:15:43
    zgłoś
    DOWCIPY
    Dwóm Blondynką zepsuł się Fiat 126 p. Jedna zrozpaczona nie wie co zrobić. Druga natomiast pociesza ją:
    -nie martw się jeden nam się zepsuł a z tyłu mamy zapasowy :)
    kacper-00, 2009-04-25 01:45:54
    zgłoś
    DOWCIPY
    ehh nom przepraszam oczywiście miał być silnik X)
    Czemu Hitler popełnił samobójstwo?
    Bo dostał rachunek za gas :)
    kacper-00, 2009-04-27 21:58:14
    zgłoś
    Oceń maszynę na której jeździsz
    A więc Suzuki Rg 80. Świetna maszyna dla początkujących jak i do pracy. Jestem z niego zadowlony na 100km pali z 3 l a jego v-max to ok 120. Ogólnie fajowa maszynk ; bezawaryjna mało pali i swoje jedzie . Umieszcze jeszcze jego zdjeciucho

kacper-00, 2009-04-28 20:29:10
    zgłoś
    Czy użytkownicy forum i czytelnicy gazety motocykl mogą pisać testy motocykli lub skuterów ?
    Wszystko czego nie pedałujesz podlega pod moto. Oczywiście to jest moje zdanie :) Jeżeli ktoś uważa inaczej prosze. Wal kolego śmiało. Ja w prawdzie też mam niby motorower to wiesz ;) i ja go opisałem! :D
    kacper-00, 2009-04-28 20:36:03
    zgłoś
    Odblokować scoota
    Panowie kto się czubi ten się lubi. Oczywiście że blokady tyle nie kosztują wydatek rzędu 100 - 150zł. Ale jeżeli Bohun znasz to z swojej młodości to chyba panowie z serwisu ładnie cię wych****i :-)
    pS. Ja bym polecał raczej serwis bo jak się coś zapieprzy to trudno to później odkręcić :-)
    kacper-00, 2009-04-28 20:40:46
    zgłoś
    Świadomość rodaków o motocyklistach
    Zgadzam się ale z drugiej strony to coraz częściej tworzą się grupy :
    easy-riderzy
    ścigacze
    i inne
    ja już osobiście spotkałem się z brakiem szacunku dla jak wyżej opisałem jednego z "grup społecznych" trochę mnie to wkurzyło. Ale nie przejąłem się tym zbytnio. Mam tylko nadzieję że w niedalekiej przyszłości będzie wszystko znów ustabilizowane i nie będzie nawet takich jednostkowych przykładów "wywyższania się".

kacper-00, 2009-04-28 20:46:17
STRONA 1 z 4
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij