[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil linda55

zgłoś
    Gdzie najlepiej sprzedać samochód?
    W Kapral-Car jest całkiem spoko :) Ja bym to poleciła osobiście :) Natomiast, warto jest też zwrócić uwagę na to, że czasami warto jest poddać samochód recyklingowi, szczególnie, gdy wiesz, że z tego auta nic już nie będzie :) Tu masz opisany proces recyklingu pojazdów :) poczytaj o tym coś więcej :) 

linda55, 2016-12-30 11:10:30
    zgłoś
    Moto Party Jedlicze 2015
    A słyszeliście o tym, że Piękni i Młodzi nagrali teledysk w Kapral-Car? :D Świetnie pokazali to, co serwis ma do zaoferowania, ale to oczywiście nie wszystko :) Sprawdźcie sobie to koniecznie, naprawdę warto jest korzystać z usług tego miejsca :)  

linda55, 2016-12-30 11:13:57
    zgłoś
    sklep muzyczny
    Witam :) Jeśli szukacie instrumentów muzycznych, jak i ich akcesoriów, to mogę Wam polecić: http://sklep-muzyczny.com.pl/c/877/syntezatory-samplery-instrumenty-klawiszowe-instrumenty.html - ciekawa oferta, spory wybór w rzeczach. W razie czego można liczyć na profesjonalne doradztwo, a towar jak najbardziej zgodny z opisem ;)

linda55, 2016-12-30 12:41:19
    zgłoś
    Jakie części do samochodu?
    Ja również uważam, że to zależy od marki. Najlepiej popytaj znajomych, trzeba szukać sprawdzonych marek. Korzystając z okazji chciałem zapytać o Wasza opinię na temat tej wyciągarki: www.log-system.pl/katalog/towar/116,wciagarka-lancuchowa-reczna-s.html . Musze sobie taka kupić, a widziałem w internecie, że ta firma ma bardzo dobre opinie. Korzystał ktoś z niej?

linda55, 2017-02-02 11:36:03
REKLAMA