[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil mati698

zgłoś
    Witajcie
    Witam wszystkich, Mateusz 18 wiosenek, spod Poznania :)
    mati698, 2012-05-13 17:38:01
    zgłoś
    Pierwszy motocykl, i 150 pytań.
    Witam wszystkich, Prawde pisząc mam 150 pytań zwiazanych z 1. motoyklem którego zamierzam kupić..
    Te pytania nie wywodza sie z całkowitej ciemnoty ( moze czasami) ,lecz z opini wielu użytkowników - a każdy inaczej pisze..
    Zatem. Chciałbym kupić sobie najlepiej nakeda, bo mysle ze mimo wszystko bedzie ten upadek wiec szkoda owiewek.
    Dysponuje niewielkim budżetem ale robie co moge byle dobrnąć do spełniania marzeń :) ..
    Konkretnie chciałbym sie was spytać o opinie takich pojazdów jak:
    Suzuki GS500
    Kawasaki ER5
    Kawasaki GPZ500 - czystajac artykuł o tym modelu na owej stronie troszke mnie zniecheciło do kupna tego modelu.
    Oraz nie naked - Kawasaki ZXR400
    Chce wyłącznie pojemnośc 500, gdyż mam zamiar sie uczyć , Jesli macie jakies propozycje innych motorów byłbym zadowolony wyłacznie 400-500cc...
    Aha.. Ogolnie jakos nie przepadam na Honda, słyszałem ze cudowne silniki ale nie wpadają mi w gust.. Ewentualnoscią był Hornet, lecz ponoć jest Cieżko z cześciami do niego.
    Najbardziej wpadł mi w gust GS500 lecz czy to dobry wybór?..srednio ile potrzebowałbym na "chodzacego" GS'a?
    mati698, 2012-05-13 17:56:44
    zgłoś
    Nie robi mi to różniocy czy bedzie mial lepsza moc ,wole mniej awaryjnego, a na 1 pojazd mysle ze w zupełności wystaczy..
    Tak czytałem na wielu portalach o tych bike'ach ale jak jeden uwaza coś za pozytywne inny uwaza to za negaywne i tak w koło Macieja... Motor służyłbym mi do przejażdzki oraz do dojazdu do pracy i do szkoły..
    Na któryms z Portali było napisane "Znaleźć dobrego GS'a to jak znaleźć uczciwego polityka" :) ..
    No tez nie zależałoby mi na wygladzie, byle silnik sprawny i hamulce :) ..a jakies znaki szczególne na co patrzeć przy kupnie bike'a?..
    mati698, 2012-05-14 18:17:41
    zgłoś
    :bibibi: z kasa wiecznie jest problem :) .. hehe robie na 2 roboty wiec moze uzbieram troszke :)
    a powiedz mi, naped wymienia sie co 40k przejechane?.. bo w 1 portalu słyszałem ze co 40k przejechane wymienia sie napęd.. W autach jest tak ze trzeba wymienic rozrzad przy kupnie samochodu, a przy motoach jest tak czy raczej skłaniaja sie na wymiane napędu inne czynniki..
    mati698, 2012-05-16 19:26:36
    zgłoś
    Nie no jasne olej i filtry to podstawa, jedynie naped mnie interesował, bo tego nie byłem pewien,
    Nie pytam "po ile km" tylko na co konkretnie zwrócić swoją uwage.. estetyka nie idzie w parze u mnie z mechanika, a wole miec mechanike w jak najlepszym stanie, ale wiadomo swoje trzeba w niego wrzucic na poczatek..
    a trudno z cześciami do GS'a?..
    Jeszua kazdy patrzy najtaniej, i byle podjechać pod ten sklep.
    mati698, 2012-05-17 19:44:41
    zgłoś
    Siemanko xD
    Powodzonka, ilez to czasu już minęło od kiedy karte zdawałem..
    mati698, 2012-05-30 17:01:25
    zgłoś
    witam ponownie.. nie chcialem tworzyć nowych tematow, gdyz jak juz stworzylem pierwszy a temat sie nie zmienia to postanowilem odświezyć moj temat :)
    juz jestem bliski hmm kupna ale sadze ze podczas zblizajacej sie zimy nie bede sie w to bawil, od razu wczesna wiosna postanawiam cos kupic.. krąze po allegro, otomoto w okolicy ogladam cos ciekawego..
    zaczalem sie zastanawiac nad jednym..
    dorabiam jako mechanik samochowy od paru lat, jestem samoukiem.. i z doswiadczenia wiem ze kazde auto sie psuje kazde ma w sobie cos nie tak (im nowsze - tym nie zawsze jest lepsze).. wiadomo kosztowniejsze itd itd.. wiadomo ze VW jest lepszy silniejszy mocniejszy np od Fiata.. jako marka auta..
    i chcialbym was sie spytac jesli chodzi o marki motorow.. konkretnie Honda Kawasami i Suzuki..(500)
    czyli Honda CB/CBR500/600 Kawa ER5/6 ZXR400/600 GPZ oraz Suzuki GS500e
    Nie wiem czy dobrze wywnioskowalem z wszelakich stron www/gazet, iż Kawasaki jest najkorzystniejsze... mam takie przeczucie ze kawa ma mocniejszy silnik wytrzymalszy przede wszystkim, honda idzie glownie w predkośc, a suzuki w statecznosc i wygode..
    Jak mialbym wybierac auto w porownaniu VW a Fiat wybrałbym VW.. co do motorów nie mam takiego doswiadczenia.. Wiec jak to jest?..
    strasznie podoba mi sie ZXR400/600 maja moc wyglad ale sa koszty :) .. heh..
    p.s Już jestem zapisany na egzamin na A.. 3majcie kciuki :) )
    Pozdrawiam serdecznie
    mati698, 2012-10-07 11:50:50
    zgłoś
    jasne bo zawsze znajdzie sie ktos kto doprowadzi na złom Kawe a ktos inny upiekszy jakies mniej znane cacko..
    sa ludzie ktorzy klna na swoje sprzety, ktorzy albo zle trafili albo zle eksploatuja pojazd.. tego wlasnie chce uniknac.. szczerze wole na poczatek 500, by moc sie z nia zaprzyjaźnić i obeznac..
    bardziej mialem na mysli jakbysmy zestawili nowe 3 motory 500cc te ktore wymienilem z kazdej marki po 1.. i zdecydowac ktora lepsza.. zrobic po prostu taki test..
    hondy wgl nie biore pod uwage, jakos nie przepadam za hondami.. :) kawa yamaha albo suzi... z tego co wiem tak jak pisze moj poprzednik Kawa ma moc, suzi wygode a yamaha stalowy silnik i super osiagi.. :)
    mati698, 2012-10-15 13:18:25
    zgłoś
    a czy GPZ500 nie ma zbyt nisko tego pługu? przy naszych drogach, wysepkach czy nie zostawie go za Soba..
    a Twoje pierwsze moto to jakie było? :)

mati698, 2012-10-16 15:00:33
    zgłoś
    powiem ci ze widzialem juz doklejany pług :)
    mocniejszy 750 jest tanszy niz słabszy 650? :)
    nie dysponuje tez zbyt wielka ilościa pieniedzy.. :) tak szukalbym .. do 7tys.
    mati698, 2012-10-17 17:54:06
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij