Profil miikow

zgłoś
    Ogórki łączcie się!!!
    Siema!! Ja też do zielonych choć....
    Co prawda prawko mam 20 lat ale na dwa kółka dopiero miałem 3x kurs (dżizas co za nuda - a przejść trza) więc nie wiem czy mnie do zielonych ogórków przyjmiecie.
    miikow, 2009-05-12 22:27:35
    zgłoś
    MISIEK mówi dzień dobry
    Witam wszystkich. Jestem z Bydgoszczy i dopiero zaczynam przygodę z motocyklem. Myslę, że zanim coś nabędę popytam "starszej" braci motocyklowej co? jak? i dlaczego? Zakupu dokonam za półtora miesiąca więc mam chwilke czasu.
    Po za tym gratuluje tak fajnej stronki.
    miikow, 2009-05-02 21:46:27
    zgłoś
    ?kask?
    Witam brać motocyklową.
    Poszukuję informacji na temat kasku firmy ls2 model TomCat2. Kask niezły wizualnie, cena niezła - tylko krótka szyba...
    Czy ktoś ma i czy może mi powiedzieć jak sie owy sprzęt zachowuje? Mam motocykl z przednia szyba (więc strugi powietrza są odchylone) ale czy mimo to nie bedzie z dołu podwiewało na oczy??
    miikow, 2009-06-02 15:16:37
    zgłoś
    ?kask?
    Dzięki za radę. Porozglądam sie jeszcze...
    miikow, 2009-06-03 07:42:43
    zgłoś
    ?kask?
    Nooo to tera to już wieeeeelka dziękówa i sporo roboty mnie czeka: szukać szukac i jeszcze raz szukać. Jak znajde to pochwale się...
    miikow, 2009-06-03 22:11:51
    zgłoś
    ?kask?
    Dzięki mości panowie. Kupiłem też LS2 ale model STROKE z dłuższą szyba. Mam szybę w motocyklu więc nie podwiewa. Dodatkowo maska i jest ok.
    miikow, 2009-06-20 18:48:24
    zgłoś
    Świadomość rodaków o motocyklistach
    Opinia o motocyklistach jaka jest w społeczeństwie - wszyscy wiedzą. I wydaje mi się, że KAŻDA akcja promująca bezpieczeństwo na drogach jest dobra. Tegoroczna jednak (idzie wiosna....) jest obraźliwa dla motocyklistów. Parę postów wyżej kolega podaje linka do artykułu z Onetu odnośnie 25 zabitych motocyklistów (i). Czemu nie podano ilu w analogicznym czasie zginęło kierowców samochodów ( i wraz z nimi pasażerów, pieszych itp). Przecież takie akcje skierowane do społeczeństwa ukazujące jedną tylko grupę (w tym przypadku motocyklistów) tylko zaogniają niechęć jednych do drugich. To jest bez sensu...
    miikow, 2009-05-05 21:21:34
    zgłoś
    Jakie zabezpieczenie motocykla?
    Myslę, że najlepsze jest własne zabezpieczenie np odciecie zaplonu (jak ktoś tu wspomniał) choć przeciwko czterem osobom i lawecie to na nic sie nie zda - podobnie jak alarm czy blokada na tarczę. Niestety mam 11 letnie moto i z ubezpieczeniem (które jest najlepsza metodą nie na złodzieja tylko na odzyskanie kasy w razie co) jest ciężko. Nie każdy ubezpieczyciel chce...
    miikow, 2009-06-20 19:01:41
    zgłoś
    Motocykle dla początkujacych
    Cześć. Może coś dla fanów choperów?? Planuję zakup Yamahy XV 535 Virago (wiem,że to pseudo choper ale zawsze bliżej...). Czytałem testy na stronie. Jest polecany dla poczatkujących. Co o nim sądzicie ??
    miikow, 2009-05-02 21:58:06
    zgłoś
    Motocykle dla początkujacych
    Hmm. Jak sie przyglądam wypowiedziom to dochodzę do wniosku, że czopery nie są dla początkujących. Nikt nie wymienił żadnego jako sprzęt na "pierwszy raz".
    miikow, 2009-05-04 13:34:07
STRONA 1 z 4
REKLAMA