[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil mirkos

zgłoś
    Test uniwersalnych rękawic motocyklowych do 500 zł - Pojedynek na pięści
    Fajny test akcesoriów, z których korzysta praktycznie każdy motocyklista. Nie sądziłem, że trzeba zwracać uwagę na tak wiele elementów. Akurat przymierzam się do zakupu, więc artykuł dla mnie bardzo przydatny.
    mirkos, 2017-11-16 21:11:34
    zgłoś
    Keanu Reeves i jego Arch Motorcycles
    Dawno nie widziałem dobrych filmów z Reevesem, więc już wiem czym się zajmuje. Motocykle bardzo ciekawe, chociaż te mocno futurystyczne, to jednak nie do końca mój klimat.
    mirkos, 2017-11-16 21:16:08
    zgłoś
    Naprawiać samemu czy w ASO?
    Muszę wymienić dyfuzor w mojej Hondzie, bo pękł i przez, to silnik nierówno pracuje. Przyglądałem się podzespołowi i wydaje mi się, że wymiana nie będzie trudna. Robiłem rozeznanie w ASO i cena zwaliła mnie z nóg. Sam koszt zakupu dyfuzora jest drogi plus jeszcze robocizna. Rozważam zakup części przez internet np. na enduro7.pl/sklep/ i naprawę we własnym zakresie. Myślicie, że dam radę?
    mirkos, 2017-11-19 13:48:31
    zgłoś
    Muszę wymienić dyfuzor w mojej Hondzie, bo pękł i przez, to silnik nierówno pracuje. Przyglądałem się podzespołowi i wydaje mi się, że wymiana nie będzie trudna. Robiłem rozeznanie w ASO i cena zwaliła mnie z nóg. Sam koszt zakupu dyfuzora jest drogi plus jeszcze robocizna. Rozważam zakup części przez internet np. na enduro7.pl/sklep/ i naprawę we własnym zakresie. Myślicie, że dam radę?
    mirkos, 2017-11-19 13:48:46
    zgłoś
    Mam do wymiany dyfuzor w Hondzie. Zastanawiam się czy naprawiać samemu czy oddać do ASO. Z tego, co widziałem na enduro7.pl/sklep/ część w ASO jest sporo droższa plus jeszcze robocizna. Wymiana nie wydaje się trudna i rozważam podjęcie wyzwania. Myślicie, że dam radę?
    mirkos, 2017-11-19 13:50:21
    zgłoś
    Naprawiać samemu czy w ASO
    Mam do wymiany dyfuzor w Hondzie. Zastanawiam się czy naprawiać samemu czy oddać do ASO. Z tego, co widziałem na enduro7.pl/sklep/ część w ASO jest sporo droższa plus jeszcze robocizna. Wymiana nie wydaje się trudna i rozważam podjęcie wyzwania. Myślicie, że dam radę?
    mirkos, 2017-11-19 13:50:57
    zgłoś
    Jakie części do samochodu?
    U mnie w grę wchodzą tylko oryginalne. Mam akurat do wymiany dyfuzor w motocyklu Honda. Zastanawiam się czy naprawiać samemu czy oddać do ASO. Z tego, co widziałem na enduro7.pl/sklep/ część w ASO jest sporo droższa plus jeszcze robocizna. Wymiana nie wydaje się trudna i rozważam podjęcie wyzwania. Myślicie, że dam radę?
    mirkos, 2017-11-19 13:51:52
    zgłoś
    Pierwsza rzędówka KTMa: Duke 790
    Dokładnie tak, jak piszesz. Mam ktm i powiem Ci, że od dwóch lat jeszcze ani razu mnie nie zawiódł. Naprawiam jedynie standardowe elementy eksploatacyjne. Ostatnio zamawiałem zestaw naprawczy hamulców na Enduro7. Swoją drogą bardzo dobry sklep, duży wybór sprzętu i konkurencyjne ceny. Aso się nie umywa.
    mirkos, 2017-11-20 20:21:59
    zgłoś
    Honda CR 250 z 1996 roku - czy da radę?
    Honda CR 250, to sympatyczny w zasadzie już klasyk. Miałem kiedyś, to moto i wspominam z sentymentem. Mało się psuła, wymiana podzespołów też prosta. Swoją drogą jeśli musicie lub chcecie naprawiać swoje crossy, enduro, to warto zajrzeć na http://enduro7.pl/sklep/ bo ceny naprawdę bardzo konkurencyjne. W ASO wyjdzie sporo drożej, a tutaj oryginały z dostawą do domu.
    mirkos, 2017-11-20 20:26:14
    zgłoś
    Jakie części do samochodu?
    Zwykle jednak staram się wybierać oryginalne części, bo przy nowym samochodzie zawsze korzystam z salonu firmowego. Szczególnie gdy decyduję się na zakup nowiutkiego auta lub przy braniu samochodu w leasing. Akurat obecnie nie posiadam samochodu, ale powoli już czegoś nowego szukam. To co mi się obecnie zamarzyło to Bawaria Motors (BMW) . Myślę, że to już samochód z górnej półki i też na pewno będę raczej korzystać z części oryginalnych.
    mirkos, 2017-12-13 18:54:39
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij