Profil norvag

zgłoś
    Testy długodystansowe?
    Kupuje "Motocykl" co miesiąc i uważam, że testy na dystansie 25000km są wystarczające do pomocy osobie zdecydowanej na dany model. Dzięki czemu będzie wiedzieć co go czeka (jakie wydatki) podczas początkowego okresu użytkowania motocykla.
    A jeśli szukasz opinii i testów motocykli na dłuższym dystansie do 100tys. km to zapraszam do zajrzenia i przeczytania działu MOTOCYKL UŻYWANY gdzie motocykle opisywane są przez redaktorów i samych użytkowników (którzy wysyłają tam swoje opinie o eksploatacji).
    PS.
    A tak na marginesie chciałbym zobaczyć ten motocykl z przebiegiem 200tys. km...pewnie jeszcze przejechał tyle kilometrów bezawaryjnie. Niewiele jest samochodów, które przejeżdżają 100tys. km bez awarii.
    norvag, 2009-12-10 17:01:08
    zgłoś
    Co sądzicie o artykułach w różnych mediach tej całej "nagonce" na motocyklistów w ciągu tego sezonu
    Chyba wszyscy czytali jakieś artykuły i komentarze, widzieli lub słyszeli wypowiedzi i reportaże na temat motocyklistów...
    Mnie osobiście one bardzo irytowały, gdyż z powodu jednostek cierpi wizerunek wszystkich.
    Szczególnie irytujące mnie artykuły był do przeczytania na portalu interia.pl oraz poboczem.pl uważam je za bardzo prowokujące.
    norvag, 2009-12-11 18:08:42
    zgłoś
    kufer GIVI V46 N co o nim sądzicie??
    na początku przyszłego sezonu mam zamiar kupić kufer GIVI V46 czy osoby, które miały z nim do czynienia mogą mi coś napisać jakieś opinie na temat jakości... I czy może wiecie o dostępnych na naszym rynku kufer o podobnej jakości i wielkości (chodzi mi oto, że potrzebuje miejsca na dwa kaski integralne)
    norvag, 2009-12-16 17:06:14
    zgłoś
    Świadomość rodaków o motocyklistach
    Ja w rodzinie nie mam z tym problemów...ojciec, dziadek, wujkowie i nawet babcia mają prawo jazdy i jeździli na motorach. Natomiast często słyszę od ludzi którzy wiedzą, że jeżdżę na motocyklu pytają przykładowo:
    - Czy to prawda, że motocykliści przywiązują sobie żyłkę do szyi??
    Irytuje mnie też gdy ludzie krzyczą:
    - "Spal gumę"!!
    - "Daj na koło!!"
    A później Ci sami ludzie mówi, że motocykliści to wariaci...
    norvag, 2009-12-16 16:34:33
    zgłoś
    Ile pali twój sprzęt?
    mój GSR 600 z 2007r pali średnio między 5,5l-6l na 100km. w trasie z pasażerem, pełnym kufrem GIVI V46 i tankbagiem udało zejść do 4,5 na 100km. maksymalnie osiągnąłem 8l na 100km
    norvag, 2011-02-07 18:51:55
    zgłoś
    Jaki motocykl wybrać?
    Ja bym nie kupił na pewno Suzuki GSX 650 F uwazam ze jest zbyt ciezki jak na ta moc...to krowa!!
    Yamaha XJ6 Diversion nie jest zła, ale zastanawiał bym sie pomiędzy sprawdzoną Honda CBF 600 a Kawasaki ER 6f - jest lekkie, zwinne (dobry stosunek mocy do masy w porównaniu z branymi przez Ciebie motocyklami do zakupu), łatwo się prowadzi, mało pali (średnio 4,5l na 100km). Wybór należy do Ciebie...
    Pozdrawiam.
    norvag, 2009-11-30 19:06:01
    zgłoś
    Mój pierwszy motocykl!:D
    pisałeś, że masz trochę krótkie nogi, a V Storm ma kanapę dość wysoko nad ziemią....82cm, ale jesli dobrze sie na nim czujesz i pewnie stoisz na nogach to w porządku. Bo bandit jak i wiekszosc nakedów ma konape na wyskokośći średnio 780mm-790mm, a te 3-4cm robi różnice. Pozdrawiam
    norvag, 2009-12-10 11:13:39
    zgłoś
    Motocykl marzeń!
    mój motocykl marzeń to Suzuki GSR 600 ( 2007r. przebieg 2tys. km - jak nowy), którego sobie w tym roku kupiłem jako 3 motocykl w karierze i spełniłem swoje marzenie
    norvag, 2009-12-08 22:29:31
    zgłoś
    MOTOCYKL WSZECHCZASÓW
    najbardziej uniwersalny BMW GS 1200
    norvag, 2009-12-06 22:00:05
    zgłoś
    Motocykle dla początkujacych
    CB 600 Hornet dla początkujących?? Przecież to 100 konny agresywny motor... dla początkującego to maks 80KM i najlepiej gdy łagodnie oddają moc i najlepiej lekki do 190kg czyli GSF bandit tez bym odrzucił. Maksymalnie bym polecił Kawasaki er-6f, Suzuki SV 650, Honda CBF 600, Yamaha XJ 600

norvag, 2009-12-07 12:00:53
STRONA 1 z 3
REKLAMA