[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil silbi

zgłoś
    Świadomość rodaków o motocyklistach
    A no właśnie czy termin "Dawcy nerek" Nie pasuje bardziej do kierujących samochodami?? W końcu to z nich po dzwonie zostaje więcej!!! Denerwujące jest właśnie gadanie typu "O jedzie dawca nerek albo organów". A tak samo można powiedzieć o niektórych idiotach w metalowych puszkach.
    silbi, 2009-04-21 14:22:34
    zgłoś
    Hehe ja miałem już w tym sezonie przypadek człowieka w samochodzie, który na siłę chce udowodnić że jest lepszy. Pokrótce wam opiszę jak to wyglądało: Otóż jechałem sobie przez teren zabudowany i w lusterku zauważyłem wideoradar za moimi plecami. Więc przepisowo 60 km. Koniec terenu zabudowanego wideo z mną to ja 90 km. No i nagle znalazł się jeden taki co chciał pokazać że jest lepszy. Wyprzedził kino objazdowe potem mnie na oko miał tak ze 120-130 nie wiem bo nie goniłem. I wyobraźcie sobie mój banan na gębie jak go zatrzymywali. :D
    silbi, 2009-04-25 11:22:47
    zgłoś
    Panowie co tu długo szukać przykładów kierowców samochodów, którzy otarli się o jak oni to mówią warzywo. Maciej Zientarski. Dziennikarz motoryzacyjny człowiek, który reklamował PZU. Promował bezpieczną jazdę. Pamiętacie billboard -y znak 50=życie i Macieja Zientarskiego na nim?? Resztę chyba wszyscy znają.
    silbi, 2009-04-27 13:06:54
    zgłoś
    Może to z zazdrości. A może po prostu z tego że ci którzy najwięcej krzyczą nie mają jaj żeby dosiąść motocykl.
    silbi, 2009-04-28 18:12:51
    zgłoś
    I tu się zgodzę z tym że ludzie mają wbite w głowy że MOTO to coś złego. Czy ktoś z was zauważył, że ludzie zwłaszcza starsi boją się przejść przez przejście dla pieszych, kiedy zatrzyma się motocykl żeby ich przepuścić??? Moim zdaniem jest to właśnie efekt nagonki na motocykle i motocyklistów!. A co do podziałów, o których pisał Kacper_00, to moim zdaniem są Motocykliści i Posiadacze Motocykli i moim zdaniem właśnie dzięki tym drugim tworzą się podziały na grupy.
    silbi, 2009-05-03 23:40:27
    zgłoś
    Motocykle dla początkujacych
    Osobiście jako pierwszą maszynę większą niż 50ccm polecam coś takiego jak Honda NS bądź NSR 125. Sam zaczynałem od takich i wiem, że wbrew pozorom są w stanie dostarczyć frajdy z jazdy mimo ze małe.
    silbi, 2009-05-04 00:05:43
    zgłoś

MilagoW napisał(-a):
    " I w tym momencie nasuwa się pytanie: Czy nieposiadający motocykli też ą motocyklistami? Osobiście znam kilka osób, które nie mają własnych sprzętów, a uważają się za motocyklistów. Żyją jak bikerzy- jeżdżą na zloty, znają się na sprzętach, a co lepsze, są dużo bardziej "motocyklowi" od niejednego "posiadacza" :) Szacunek dla takich jak oni..."
    I tu się zgadzam z tobą w każdym słowie.
    silbi, 2009-05-04 22:40:00
    zgłoś
    fotoradary
    Z tego co wyczytałem kiedyś w jednej mądrej gazecie motoryzacyjnej, to taki zwykły radar czy fotoradar ma zasięg zależny od twojej prędkości. No i z tego co wyczytałem wynika że: Zwykły radar przy prędkości auta około 60 km/h, ma jakieś 100m zasięgu, ale gdy twoja prędkość wynosi około 100 km/h jest już wstanie złapać z 300m. Oczywiście nie należy mylić z nowoczesnymi radarami laserowymi, które mają ogólnie kosmiczne zasięgi.
    silbi, 2009-05-09 07:30:55
    zgłoś
    fotoradary

dublik napisał(-a):
    "Słyszałem że są jakieś fotoradary stacjonarne co robią fotki pojazdu zbliżającego się z nadmierną prędkością i pózniej oddalającego się również. Nie spotkałem się jeszcze z takim fotoradarem :D Ale one są skuteczne niestety na motocyklistów
    silbi, 2009-05-09 13:33:50
    zgłoś
    fotoradary
    Faktycznie wideoradary to faktycznie zmora motocyklistów :D I tu proponuję wpisywać numery tablic rejestracyjnych wideoradarów które znacie. :D Ja zacznę Kraśnik Ceglasty Ford Mondeo Lkr J986. Oplole Lubelskie: grafitowa Vectra Lop C174.
    silbi, 2009-05-09 15:25:02
STRONA 1 z 5
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij