[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil yamaha-xv

zgłoś
    Grzałka w Yamaha XV 1600
    Witam. Mam pytanie.Zakupiłem niedawno Yamahę XV 1600 rocznik 2001 i okazało się że rozsypała się grzałka przy gaźniku. Mój mechanik twierdzi że mam sobie podarować wymianę, ponieważ jest ona zbędna. Trochę pojeźdźiłem i motor chodzi bez zarzutu. Z jednej strony lubię mieć wszystko perfekt i nie wiem co zrobić. W necie są dość skąpe informacje na ten temat. Proszę o jakieś fachowe informacje! Z góry dziękuję :-)
    yamaha-xv, 2016-04-02 15:29:53
    zgłoś
    Zalewanie silnika Yamaha xv 1600
    Witam. Mam problem z moją Yamahą XV 1600 rocznik 2001. Dopiero co ją kupiłem a już same problemy. Czy jest możliwe żeby mi zalewało silnik przez niezamknięcie kranika w tym modelu? Silnik chodził fajnie , na zimno z ssaniem bez problemu odpalił. Po rozgrzaniu jednak gasł mi na wolnych obrotach. Odstawiłem go do garażu, nie zamknąłem kranika i za parę dni już go się nie dało odpalić. Z rury tylko strzelało i chodził tylko na jeden cylinder. Po krótkiej przejażdżce i zgasnięciu silnika było słychać jak by się benzyna gotowała. Nadmienię że moto było wcześniej na warsztacie z tego samego powodu. Wiec był czyszczony gaźnik i wyregulowany,wyczyszczony filtr powietrza kn,i założone nowe świece. Wiele osób pisze że nie zamyka kranika i nic się nie dzieje. Ze wzgledu na moje małe doświadczenie z motorami, zastanawiam się czy ja coś robię źle, czy czeka mnie poważniejsza naprawa? Czy ktoś mi coś poradzi? Z góry dziękuję!
    yamaha-xv, 2016-04-20 19:03:16
    zgłoś
    Witam:-) Yamaha XV
    Witam wszystkich:-) Jestem tu nowy, dopiero nie dawno zacząłem przygodę z motorami. Mam nadzieję wiele się dowiedzieć od starych wyjadaczy a czasem może samemu coś doradzić. Pozdrawiam Mariusz :-)
    yamaha-xv, 2016-04-21 15:44:51
    zgłoś
    Wycena Tłumika
    Witam. A wiesz może jaka to firma i z jakiego materiału zrobione? Jest to istotne do wyceny. Pozdrawiam xv
    yamaha-xv, 2016-05-04 20:57:50
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij