Kalendarz imprez

North-South Poland Touristic Rally 2022 power by Yamaha

Data | czas
22.06 - 26.06 | 15:00
Rodzaj imprezy
Rajdy motocyklowe
Adres
Lesko | Hoczew 155 | woj. podkarpackie
Organizator
ON Tour Poland
link do mapy
Opis imprezy
North-South Poland Touristic Rally 2022 powered by Yamaha, czyli Turystyczny Rajd Polski Północ-Południe, napędzany przez Yamaha - to propozycja dla wielbicieli turystycznych rajdów motocyklowych Enduro. Jeżeli marzysz o przygodzie, chcesz się sprawdzić w jeździe w terenie - to jest impreza właśnie dla Ciebie!

W sezonie 2022 przygotowaliśmy dla Was 4 dni zabawy na 4 etapy rajdu. Trasa powiedzie Was z dzikich Bieszczad w serce zielonego Podlasia. Czekają na Was odcinki dzienne o długości od 250 do 380 km i jeden odcinek nocny o długości ok 80 km oraz cztery różne, komfortowe lokalizacje noclegów w hotelach z wieczorną biesiadą. Ponad 900 km szutrowo-polnych, jak i leśnych tras dla ciężkich motocykli Enduro, z dala od głównych szlaków! Przeprawy przez rzeki, promy i piaskowe "pustynie". Are you ready to race?

W poprzednich edycjach uczestnicy przejechali kraj z południa na północ (2018), z północy na południe (2019), ze wschodu na zachód (2020) oraz z południa na północ (2021). Podczas zeszłorocznej edycji zawodnicy pokonali w sumie ponad 1000km trasy wzdłuż najpiękniejszych rzek Polski. W każdym roku po drodze czeka na zawodników rywalizacja z takimi przeciwnościami, jak brody rzeczne, leśne dukty, piaszczyste polne drogi czy dziesiątki kilometrów szutrowych bezdroży. Na każdym etapie zawodnicy (prócz trasy) poszukują punktów kontrolnych, za zdobycie których zdobywają cenne punkty. W rajdzie nie brakuje odwiedzin w najciekawszych miejscach regionów, turystycznych atrakcji, przez które przemierzać będzie rajdowy peleton również w sezonie 2022.
Strona internetowa i social media
Nadchodzące imprezy
 • 02.07 03.07
  Szkolenie Adventure Dąbrowa Górnicza Szkolenia motocyklowe
  Dąbrowa Górnicza woj. śląskie
 • 03.07
  Kocia rajdowa reinkarnacja Rajdy motocyklowe
  Kłodzko woj. dolnośląskie
 • 06.07
  Motopopołudnie Tor Łódź Szkolenia motocyklowe
  Łódź woj. łódzkie
więcej imprez motocyklowych