[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Strefa BMW

BMW - ochrona na najwyższym poziomie

Z motocyklowymi protektorami jest trochę jak z kontrolowanymi strefami zgniotu w samochodach - powinny być, ale lepiej by nie okazały się potrzebne. Zobacz co do zaoferowania w tej materii ma BMW Motorrad.

Heritage Festival 2019 - to trzeba powtórzyć!

Jeszcze dobrze nie przebrzmiały echa tegorocznej edycji warszawskiego Heritage Festival 2019, a organizatorzy już podali datę kolejnej edycji!

BMW Heritage - kolekcja odzieży na sezon 2020

Dobre wieści dla miłośników klasyki i stylu Heritage. Ludzie z BMW Motorrad przygotowali właśnie ciekawą kolekcję stylowej odzieży motocyklowej.

HeatUp - podgrzewana kamizelka na chłodne dni

Nie daj się pogodzie. Chłodne dni wcale nie muszą oznaczać końca sezonu. Zwłaszcza gdy ciepło zapewnia ci funkcyjna kamizelka HeatUp z oferty BMW Motorrad!

Przyjaciele na których możesz liczyć - BMW serii F z darmowymi pakietami wyposażenia

Kup BMW F 750 GS lub F 850 GS. Ciesz się jazdą, pakietem akcesoriów i ochroną przez pięć lat!

Pójdź własną drogą, spersonalizuj swoje BMW specjalnym zestawem naklejek

Dobre wieści dla indywidualistów. Za sprawą specjalnych zestawów naklejek, dedykowanych konkretnym modelom, możecie spersonalizować swoje maszyny.

Bądź zawsze na bieżąco - zamów newsletter BMW Motorrad!

Warto wiedzieć więcej, warto wiedzieć szybciej. Jeżeli jesteś motocyklistą, jeżeli jesteś miłośnikiem marki BMW - masz szczęście bo czeka na ciebie newsletter BMW Motorrad.

Heritage Festival 2019 - po prostu musisz tam być!

Są miejsca w których warto być. Są imprezy które dobrze jest odwiedzić. Są też wydarzenia w których po prostu trzeba wziąć udział. Jednym z nich jest odbywający się 14 września w Warszawie Heritage Festiwal 2019.  

Zestaw BMW EnduroGuard - stworzony by świat leżał u stóp

Twórcy zestawu BMW EnduroGuard poważnie podeszli do potrzeb podróżników i stworzyli świetny zestaw dla fanów motocyklowej turystyki w stylu Adventure.

Heritage Festival 2019 - wielkie święto miłośników motocyklowej klasyki

Na wielkiej mapie motocyklowych imprez pojawił się właśnie nowy, jasny punkt – pierwszy Heritage Festival, który odbędzie się 14 września w Warszawie.

500+ od BMW Motorrad

Taka okazja nie zdarza się zbyt często, lepiej wiec jej nie przegapić. Do końca sierpnia kaski BMW System 7 Carbon we wszystkich malowaniach kupisz o 500 zł taniej.

Pierwszy krok ku przygodzie - BMW G 310 GS za 350 zł miesięczne!

By podróżować na motocyklu nie potrzebujesz od razu wielkiej maszyny, ważne by była niezawodna. Nie musisz też dysponować górą kasy. Wystarczy że chcesz a wtedy się uda. Zwłaszcza, że nowiuteńki BMW G 310 GS może być twój już za 350 zł miesięcznie.

1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8