Strefa BMW

Black Week BMW

Black Week w Garażu BMW. Dziesiątki produktów w obniżonych cenach

W ramach akcji Black Week BMW przecenia dziesiątki produktów. W Outlecie BMW możesz znaleźć zarówno odzież motocyklową, jak też akcesoria i ubrania casualowe.

BMW serwis

Czas na przegląd twojego motocykla BMW? Twój serwis jest bliżej niż myślisz!

Jesień to idealny czas na sprawdzenie czy w motocyklu wszystko działa jak należy. 

BMW Motorrad jesienne promocje

Z BMW Motorrad sezon nigdy się nie kończy!

Jesień jest najlepszym momentem, by przygotować siebie i wymarzony motocykl do dalszej jazdy.

BMW Concept CE 02

BMW Concept CE 02 - przyszłość jest teraz

BMW pokazało że motocykle elektryczne to nie tylko ekologia i ekonomia. W świecie E-mobility jest też miejsce na nowoczesny design, który wyraża twój styl życia. Oto Concept CE 02.

BMW Motorrad Days 2021

BMW Motorrad Days 2021 - zapisy już wystartowały!

W dniach 24-26 września na Dolnym Śląsku, w Zieleńcu k. Dusznik Zdroju, odbędzie się ogólnopolski zlot fanów motocykli BMW z cyklu BMW Motorrad Days. 

August Magic

BMW: więcej kupujesz, więcej zyskujesz

BMW w sierpniu wyciąga asa z rękawa: im więcej ubrań i akcesoriów motocyklowych kupisz, tym więcej zyskasz! Ale jak? Czytaj dalej.

BMW M 1000 RR

M-power w motocyklach, czyli test BMW M 1000 RR

Dział motosportu istnieje w BMW od 1972 roku. Przez te lata firma wypuściła w świat kilka legendarnych samochodów sportowych: M1, M3 czy M5. A teraz pojawił się motocykl M-Power, który ma połączyć sukcesy w mistrzostwach świata WSBK z niesamowitymi przeżyciami z jazdy.

BMW Navigator VI

Produkt miesiąca: Nawigacja BMW Navigator VI

BMW Navigator VI zabierze cię w miejsca, o których nie wiedziałeś, wybierze najlepszą drogę, a na koniec podróży zawsze doprowadzi cię do celu.

BMW Outlet

BMW Outlet – kupuj taniej!

Sezon wyprzedaży wreszcie się rozpoczął, ale nie możesz znaleźć nic pasującego do twojego BMW? Zajrzyj do Outletu BMW i wybierz coś dla siebie w promocyjnej cenie! Skóry, buty, kaski, akcesoria czy ciuchy casualowe, znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz.

BMW F 900 XR wersja GT

Łap promocję - BMW F 900 XR w wersji GT

Górskie drogi pełne zakrętów, niesamowite widoki, takie miejsca to raj dla motocyklistów. By się na nie wybrać, przydał by się motocykl łączący w sobie cechy maszyny sportowej i turystycznej. I tu do akcji wkracza BMW F 900 XR w wersji GT. 

Kask BMW System 7 Carbon

Kask BMW System 7 Carbon - produkt miesiąca

Szukasz lekkiego, ale wytrzymałego kasku szczękowego? Jeśli do tego lubisz ciszę, to lepiej nie mogłeś trafić! Sprawdź kask BMW System 7 Carbon.

BMW Motorrad kaski

5 lat gwarancji na kaski BMW Motorrad!

Pięć lat gwarancji na kask – takie warunki BMW Motorrad proponuje wszystkim tym, którzy zdecydują się kupić jeden z kasków tej marki.

1 2 3 ... 11
STRONA 1 z 11