[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Strefa BMW

Zlot BMW Motorrad Days w Garmisch-Partenkirchen już za miesiąc!

Masz ochotę zmienić otoczenie, pojeździć po malowniczych drogach i spotkać podobnych sobie miłośników BMW? Jeżeli tak, ruszaj do Bawarii na największy w Europie zlot BMW Motorrad Days 2019.

BMW G 310 R już za 310 zł miesięcznie!

I jak tu nie wierzyć w magię liczb? BMW G 310 R za 310 zł miesięcznie to nie może być przypadek!

Kurtka BMW Club Spezial ekskluzywny styl i pełne bezpieczeństwo

Kurtka Club Spezial powstała w limitowanej serii 1500 sztuk, jest to prawdziwa gratka dla miłośników klasycznego stylu i motocykli BMW

BMW F 750 GS i F 850 GS z darmowym pakietem Adventure!

Kto nie jedzie do przodu ten się cofa. Ludzie z BMW Motorrad dobrze to wiedza, dlatego doskonaląc paletę oferowanych pojazdów do końca czerwca dodają do modeli F 750 GS i F 850 GS atrakcyjny pakiet Adventure w cenie pojazdu.

Dołącz do uczestników Dni BMW Motorrad Polska 2019!

Ta wiadomość z pewnością ucieszy miłośników i przyjaciół motocykli BMW – Beskid Żywiecki już na Was czeka! Wszystko za sprawa wielkiego, ogólnopolski zlotu BMW Motorrad Days 2019, który odbędzie się w Ustroniu w dniach 24-26 maja.

Wierny towarzysz podróży czyli BMW F 750 GS vs Kawasaki Versys 650 vs Suzuki V-Strom 650 vs Yamaha Tracer 700

Kawasaki Versys 650, Suzuki V-Strom 650, Yamaha Tracer 700 oraz BMW F 750 GS łączą styl enduro z genami maszyn sportowo-turystycznych. Każda z tych maszyn to kilka rodzajów motocykli w jednym.

BMW R nineT Scrambler, Ducati Scrambler 1100 Special

BMW R nineT Scrambler kontra Ducati Scrambler 1100 Special. Wehikuł czasu.

„Dużo bym dał, by przeżyć to znów, wehikuł czasu to byłby cud” – Śpiewał Rysiek Riedel. Są takie pojazdy! To Scramblery Ducati i BMW. W naszym teście porównawczym udział wzięły dwie stylowa maszyny: BMW R nineT Scrambler i Ducati Scrambler 1100 Special.

BMW R nineT Scrambler - poczuj smak wolności

Masz dość jazdy na najwyższych obrotach? Przestały kręcić cię bajery montowane w nowych motocyklach? Zamiast tego o wiele bardziej cenisz styl maszyny i poczucie wolności podczas jazdy? Jeśli tak, to BMW R nineT Scrambler jest dobrym wyborem.

BMW S 1000 RR - kojący zastrzyk adrenaliny

Kochasz walkę, lubisz sprawdzać granice swoich możliwości? A może bardziej potrzebujesz maszyny, która okaże się sprawdzonym kompanem na co dzień? Jedno nie wyklucza drugiego, czego doskonałym dowodem jest najnowszy model BMW S 1000 RR.

Adventure znaczy przygoda

Każdy kto ma choć elementarną wiedzę na temat motocykli BMW wie doskonale, że naturalną konsekwencją pokazania światu model F 850 GS i R 1250 GS jest stworzenie ich w wersji Adventure, czyli uczynienie z nich maszyn przygotowanych do wypraw przez wielkie "W".

BMW R 1250 GS - tradycja zobowiązuje!

Seria GS, dynastia nieustraszonych zdobywców świata, doczekała się kolejnego pokolenia. Poznajcie BMW R 1250 GS.

Nowy wymiar podróży BMW R 1250 RT

Najnowszy model RT od poprzednika różni się zwłaszcza silnikiem. Napędza go bowiem nowy bokser o pojemności 1254 cm3, którym po raz pierwszy zastosowano technologię ShiftCam. Poznajcie nowe wcielenie luksusowego pożeracza przestrzeni - BMW R 1250 RT.

1 2 3 ... 8
STRONA 2 z 8