[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Strefa BMW

BMW S 1000 RR - kojący zastrzyk adrenaliny

Kochasz walkę, lubisz sprawdzać granice swoich możliwości? A może bardziej potrzebujesz maszyny, która okaże się sprawdzonym kompanem na co dzień? Jedno nie wyklucza drugiego, czego doskonałym dowodem jest najnowszy model BMW S 1000 RR.

Adventure znaczy przygoda

Każdy kto ma choć elementarną wiedzę na temat motocykli BMW wie doskonale, że naturalną konsekwencją pokazania światu model F 850 GS i R 1250 GS jest stworzenie ich w wersji Adventure, czyli uczynienie z nich maszyn przygotowanych do wypraw przez wielkie "W".

BMW R 1250 GS - tradycja zobowiązuje!

Seria GS, dynastia nieustraszonych zdobywców świata, doczekała się kolejnego pokolenia. Poznajcie BMW R 1250 GS.

Nowy wymiar podróży BMW R 1250 RT

Najnowszy model RT od poprzednika różni się zwłaszcza silnikiem. Napędza go bowiem nowy bokser o pojemności 1254 cm3, którym po raz pierwszy zastosowano technologię ShiftCam. Poznajcie nowe wcielenie luksusowego pożeracza przestrzeni - BMW R 1250 RT.

Nowy bokser w ringu

BMW dołączyło do grona producentów stosujących zmienne fazy rozrządu w silnikach motocyklowych. Rozwiązanie to trafiło właśnie do najnowszego boksera a jego skutkiem jest wyższa moc i płynniejsza praca nowego silnika.

BMW F 850 GS

BMW F 850 GS - ewolucja w toku

W przypadku BMW F 850 GS zapowiadano rewolucję – na nowo zaprojektowana rama, nowy, większy silnik i więcej elektroniki. Życie zweryfikowało te zapowiedzi – to raczej ewolucja. Czy nie taki był niemiecki plan?

Przyjaciele BMW

O człowieku wiele mówi to jakich ma przyjaciół. Podobnie jest z firmami, czego dobrym przykładem jest BMW Motorrad Polska. Za sprawą profesjonalnych partnerów organizujących wyprawy i szkolenia motocyklowe, firma ta doskonale dopełnia swoją ofertę.

System BMW Street Air - wyższy poziom bezpieczeństwa

Street AIR to stworzony przez BMW Motorrad, niewymagający połączenia z motocyklem system bezpieczeństwa osobistego składający się z wyposażonej w poduszkę powietrzna kamizelki i kompatybilnej z nią kurtki.

Zadbaj o dłonie. Rękawice motocyklowe BMW na chłodniejsze dni.

Sprawne dłonie to jeden z ważniejszych elementów komfortowej i bezpiecznej jazdy. Poznaj rękawice motocyklowe z oferty BMW.

BMW zaprasza na jazdy testowe

Skorzystaj z pogody, zaplanuj jazdę testową jednym z motocykli BMW, zwłaszcza, że trwa wyprzedaż rocznika 2018.

BMW R 1200 GS Rallye vs BMW R 1100 GS

BMW R 1100 GS kontra R 1200 GS Rallye

Misja kolejnych BMW z serii GS zawsze była taka sama: podbój dalekich krajów, zaspokojenie żądzy przygód i ucieczka od codziennych stresów. Sprawdzamy jak bardzo świeży R 1200 GS Rallye różni się od R 1100 GS-a. 

Odzież funkcyjna BMW

Nowoczesne materiały i rozwiązania, wygodne dopasowane kroje i szeroki wachlarz zastosowań. Poznajcie odzież funkcyjną spod znaku niebiesko białej szachownicy.

1 ... 2 3 4 ... 8
STRONA 3 z 8