[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Strefa BMW

Nowy bokser w ringu

BMW dołączyło do grona producentów stosujących zmienne fazy rozrządu w silnikach motocyklowych. Rozwiązanie to trafiło właśnie do najnowszego boksera a jego skutkiem jest wyższa moc i płynniejsza praca nowego silnika.

BMW F 850 GS

BMW F 850 GS - ewolucja w toku

W przypadku BMW F 850 GS zapowiadano rewolucję – na nowo zaprojektowana rama, nowy, większy silnik i więcej elektroniki. Życie zweryfikowało te zapowiedzi – to raczej ewolucja. Czy nie taki był niemiecki plan?

Przyjaciele BMW

O człowieku wiele mówi to jakich ma przyjaciół. Podobnie jest z firmami, czego dobrym przykładem jest BMW Motorrad Polska. Za sprawą profesjonalnych partnerów organizujących wyprawy i szkolenia motocyklowe, firma ta doskonale dopełnia swoją ofertę.

System BMW Street Air - wyższy poziom bezpieczeństwa

Street AIR to stworzony przez BMW Motorrad, niewymagający połączenia z motocyklem system bezpieczeństwa osobistego składający się z wyposażonej w poduszkę powietrzna kamizelki i kompatybilnej z nią kurtki.

Zadbaj o dłonie. Rękawice motocyklowe BMW na chłodniejsze dni.

Sprawne dłonie to jeden z ważniejszych elementów komfortowej i bezpiecznej jazdy. Poznaj rękawice motocyklowe z oferty BMW.

BMW zaprasza na jazdy testowe

Skorzystaj z pogody, zaplanuj jazdę testową jednym z motocykli BMW, zwłaszcza, że trwa wyprzedaż rocznika 2018.

BMW R 1200 GS Rallye vs BMW R 1100 GS

BMW R 1100 GS kontra R 1200 GS Rallye

Misja kolejnych BMW z serii GS zawsze była taka sama: podbój dalekich krajów, zaspokojenie żądzy przygód i ucieczka od codziennych stresów. Sprawdzamy jak bardzo świeży R 1200 GS Rallye różni się od R 1100 GS-a. 

Odzież funkcyjna BMW

Nowoczesne materiały i rozwiązania, wygodne dopasowane kroje i szeroki wachlarz zastosowań. Poznajcie odzież funkcyjną spod znaku niebiesko białej szachownicy.

Kombinezony motocyklowe BMW

Przemyślany krój, wysoka funkcjonalność, nowoczesne materiały, najwyższej jakości materiały i świetny design. Poznaj ofertę kombinezonów BMW Motorrad.

Żadna podróż im nie straszna - Torby i plecaki BMW

Kiedy kieszenie to za mało by spakować najpotrzebniejsze rzeczy, warto rzucić okiem na ofertę toreb i plecaków BMW Motorrad.

Teraz albo nigdy, ciekawa promocja na motocykle BMW

BMW Motorrad kusi promocją. Jeśli zdecydujesz się z niej skorzystać, wraz z zakupionym motocyklem z linii R lub Heritage otrzymasz wart kilka tysięcy złotych pakiet korzyści.

Najnowsze BMW: R1250GS i R1250RT

Mocniej, szybciej, ładniej i lepiej - tak w skrócie opisać można najnowsze modele BMW na nadchodzący sezon. Przywitajcie nowych niemieckich zawodników: BMW R1250GS i R1250RT.

1 ... 2 3 4 ... 8
STRONA 3 z 8