[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Strefa BMW

Dołącz do uczestników Dni BMW Motorrad Polska 2019!

Ta wiadomość z pewnością ucieszy miłośników i przyjaciół motocykli BMW – Beskid Żywiecki już na Was czeka! Wszystko za sprawa wielkiego, ogólnopolski zlotu BMW Motorrad Days 2019, który odbędzie się w Ustroniu w dniach 24-26 maja.

Wierny towarzysz podróży czyli BMW F 750 GS vs Kawasaki Versys 650 vs Suzuki V-Strom 650 vs Yamaha Tracer 700

Kawasaki Versys 650, Suzuki V-Strom 650, Yamaha Tracer 700 oraz BMW F 750 GS łączą styl enduro z genami maszyn sportowo-turystycznych. Każda z tych maszyn to kilka rodzajów motocykli w jednym.

BMW R nineT Scrambler, Ducati Scrambler 1100 Special

BMW R nineT Scrambler kontra Ducati Scrambler 1100 Special. Wehikuł czasu.

„Dużo bym dał, by przeżyć to znów, wehikuł czasu to byłby cud” – Śpiewał Rysiek Riedel. Są takie pojazdy! To Scramblery Ducati i BMW. W naszym teście porównawczym udział wzięły dwie stylowa maszyny: BMW R nineT Scrambler i Ducati Scrambler 1100 Special.

BMW R nineT Scrambler - poczuj smak wolności

Masz dość jazdy na najwyższych obrotach? Przestały kręcić cię bajery montowane w nowych motocyklach? Zamiast tego o wiele bardziej cenisz styl maszyny i poczucie wolności podczas jazdy? Jeśli tak, to BMW R nineT Scrambler jest dobrym wyborem.

BMW S 1000 RR - kojący zastrzyk adrenaliny

Kochasz walkę, lubisz sprawdzać granice swoich możliwości? A może bardziej potrzebujesz maszyny, która okaże się sprawdzonym kompanem na co dzień? Jedno nie wyklucza drugiego, czego doskonałym dowodem jest najnowszy model BMW S 1000 RR.

Adventure znaczy przygoda

Każdy kto ma choć elementarną wiedzę na temat motocykli BMW wie doskonale, że naturalną konsekwencją pokazania światu model F 850 GS i R 1250 GS jest stworzenie ich w wersji Adventure, czyli uczynienie z nich maszyn przygotowanych do wypraw przez wielkie "W".

BMW R 1250 GS - tradycja zobowiązuje!

Seria GS, dynastia nieustraszonych zdobywców świata, doczekała się kolejnego pokolenia. Poznajcie BMW R 1250 GS.

Nowy wymiar podróży BMW R 1250 RT

Najnowszy model RT od poprzednika różni się zwłaszcza silnikiem. Napędza go bowiem nowy bokser o pojemności 1254 cm3, którym po raz pierwszy zastosowano technologię ShiftCam. Poznajcie nowe wcielenie luksusowego pożeracza przestrzeni - BMW R 1250 RT.

Nowy bokser w ringu

BMW dołączyło do grona producentów stosujących zmienne fazy rozrządu w silnikach motocyklowych. Rozwiązanie to trafiło właśnie do najnowszego boksera a jego skutkiem jest wyższa moc i płynniejsza praca nowego silnika.

BMW F 850 GS

BMW F 850 GS - ewolucja w toku

W przypadku BMW F 850 GS zapowiadano rewolucję – na nowo zaprojektowana rama, nowy, większy silnik i więcej elektroniki. Życie zweryfikowało te zapowiedzi – to raczej ewolucja. Czy nie taki był niemiecki plan?

Przyjaciele BMW

O człowieku wiele mówi to jakich ma przyjaciół. Podobnie jest z firmami, czego dobrym przykładem jest BMW Motorrad Polska. Za sprawą profesjonalnych partnerów organizujących wyprawy i szkolenia motocyklowe, firma ta doskonale dopełnia swoją ofertę.

System BMW Street Air - wyższy poziom bezpieczeństwa

Street AIR to stworzony przez BMW Motorrad, niewymagający połączenia z motocyklem system bezpieczeństwa osobistego składający się z wyposażonej w poduszkę powietrzna kamizelki i kompatybilnej z nią kurtki.

1 ... 2 3 4 ... 9
STRONA 3 z 9