Stylmartin Sunrise Evo

Stylmartin na upalne lato

Trampki motocyklowe robią coraz większą furorę i nic dziwnego - nie dość, że znakomicie wyglądają, to jeszcze zapewniają komfort i ochronę stóp. Włosi słyną z dbałości o styl i wygląd - zresztą wystarczy rzut oka na buty Stylmartin.

Stylmartin Rocket - ikona stylu

Stylmartin Rocket - ikona stylu

Buty z membraną dla fanów maszyn klasycznych. Wyglądają jak milion dolarów, ale jest jedno pytanie: jak zniosły crash test?

Modeka Wing - vintage style

Modeka Wing - kurtka w stylu vintage

Jeśli styl to twoje drugie imię nie przejdziesz obojętnie obok kurtki Modeka Wing. Ale wygląd to zaledwie początek listy jej zalet. 

Modeka Member - skórzana kurtka w klasycznym stylu.

Modeka Member - klasyczny styl

Modeka Member - jeśli lubisz klasyczny styl, nie przejdziesz obojętnie obok tej kurtki! W tej skórze będziesz dobrze wyglądał nie tylko na motocyklu, ale również podczas wieczornej imprezy gdzieś na mieście.

Test rękawic Modeka Fuego

Test rękawic Modeka Fuego - w sam raz na lato

Nie wyobrażasz sobie jazy bez rękawic, a jednocześnie nienawidzisz gdy pocą ci się ręce? Modeka Fuego łączy dbałość o bezpieczeństwo z przewiewnością i komfortem. Tylko czy warto za nie zapłacić 180 zł? Sprawdziliśmy.

Test Modeka Breeze i Honda CB 650 F.

Test Modeka Breeze - przewiew na maksa

Nie przepadasz za upałem, ale nie wyobrażasz sobie jazdy w t-shircie? Mamy coś dla ciebie: kurtka Modeka Breeze łączy dbałość o bezpieczeństwo i przewiewność.

Modeka Fuego

Test Modeka Fuego, czyli lato w mieście

Pozory mylą - kurka Modeka Fuego skrywa mnóstwo talentów. Sprawdziliśmy ją zarówno w czasie upalnego lata, jak również jesiennych deszczów i zimowych chłodów. Jak sobie poradziła? 

Modeka AFT-Touring w teście

Test zestawu tekstylnego Modeka AFT-Touring

Po wspólnie spędzonym czasie możemy wam śmiało polecić turystyczny zestaw tekstylny Modeka AFT-Touring. 

Modeka Kolumbus w teście.

Test Modeka Kolumbus

Modeka Kolumbus to zestaw turystyczny uszyty z materiału Kenytex. Przez 7 miesięcy męczyliśmy go w teście. Jak przetrwał? Czy jest warty swojej ceny?

Modeka Tacoma w teście

Test Modeka Tacoma

Szukasz zestawu turystycznego za rozsądną cenę? Modeka Tacoma ma wiele do zaoferowania, a cena 2480 zł za zestaw nie zwala z nóg. Zobacz jak Tacoma przetrwała 8-miesięczny test.