[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Test: Benda Street 125 S

Oto kolejna „125” zza Wielkiego Muru. Nasze oczekiwania nie były wielkie jak mur, tym bardziej zaskoczyło nas, jak jeździ Benda Street 125 S.

Peugeot Satelis 125 2015: Na dwa światy

Szukasz komfortowego skutera, którym szybko dojedziesz do pracy, a w weekend w komfortowych warunkach wybierzesz się za miasto? Jeśli tak, nie mogłeś wybrać lepiej. Oto Peugeot Satelis 125.

Raport z jazdy Kymco Zing II, czyli pozory mylą

Gdyby nazywał się Raptor, Lone Eagle lub Crazy Mohican, byłby o niebo seksowniejszy, a tak Zing II – mimo że to solidny i fajnie wykonany sprzęt – ani na chwilę nie pozwala zapomnieć, że nie urodził się w Ameryce.

Keeway RKS 125 - czy podbije Europę?

Chińczycy chyba zrozumieli swój błąd. W końcu, zamiast zalewać Europę tanimi, ale i tandetnymi „125”, wystawili do walki nieźle wyglądającego i porządnie wykonanego Keewaya RKS 125.

Yamaha MT-125 ABS - Przełam swój strach

Boisz się, że w twojej pierwszej „125” ostre hamulce przerosną twoje umiejętności? Postaw na maszynę z ABS-em, taką jak Yamaha MT-125.

Zipp VZ-3 125 - nie tylko oko kupuje

Zipp VZ-3 atakuje zmysły agresywną i miłą dla oka stylistyką. 99% przechodniów nawet nie podejrzewa, że to „125”...

Top 5: Najdroższe "125-ki" na rynku

Oferta rynkowa modeli motocykli kategorii 125 jest coraz większa. To efekt zmian przepisów. Oto najdroższe na rynku motocykle, którymi można jeździć z prawem jazdy kategorii B.

Honda Forza 125 - premiera

Szukasz eleganckiego skutera na miasto? Honda ma dla ciebie Forzę 125!

Opel vs SUzuki

Zamień samochód na motocykl

Nie lubisz marnować czasu, stojąc w korkach, szukając wolnego miejsca do zaparkowania w centrum miasta czy płacić słonych rachunków na stacji benzynowej? My też nie i dlatego podsuwamy Ci świetny pomysł: przesiądź się z samochodu na motocykl albo skuter.

Najtańsze motocykle 125 na rynku

Top 5: Najtańsze motocykle 125 na rynku

Denerwują Cię korki w miastach? Nie możesz znaleźć wolnego miejsca nawet koło swojego domu? Może warto więc pomyśleć o przesiadce na motocykl? Oto najtańsze na rynku modele motocykli, którymi możesz jeździć posiadając tylko prawko kategorii B.

Top 5: Najbardziej wypasione skutery 125

Top 5: Najbardziej wypasione skutery

Decyzja zapadła. Kupujesz "125", by mieć gdzieś korki, kłopoty z zaparkowaniem czy wysokie rachunki za paliwo. Stać Cię i chcesz się wyróżniać na ulicach, więc decydujesz się na skuter z najwyższej półki. Oto nasze propozycje.

Małe jest piekne

W lutym Polacy najchętniej kupowali 125. To najlepsza zima dla całej branży od 2005 roku.

1 ... 2 3 4
STRONA 3 z 4