[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Raport z jazdy Kymco Zing II, czyli pozory mylą

Gdyby nazywał się Raptor, Lone Eagle lub Crazy Mohican, byłby o niebo seksowniejszy, a tak Zing II – mimo że to solidny i fajnie wykonany sprzęt – ani na chwilę nie pozwala zapomnieć, że nie urodził się w Ameryce.

Keeway RKS 125 - czy podbije Europę?

Chińczycy chyba zrozumieli swój błąd. W końcu, zamiast zalewać Europę tanimi, ale i tandetnymi „125”, wystawili do walki nieźle wyglądającego i porządnie wykonanego Keewaya RKS 125.

Yamaha MT-125 ABS - Przełam swój strach

Boisz się, że w twojej pierwszej „125” ostre hamulce przerosną twoje umiejętności? Postaw na maszynę z ABS-em, taką jak Yamaha MT-125.

Zipp VZ-3 125 - nie tylko oko kupuje

Zipp VZ-3 atakuje zmysły agresywną i miłą dla oka stylistyką. 99% przechodniów nawet nie podejrzewa, że to „125”...

Top 5: Najdroższe "125-ki" na rynku

Oferta rynkowa modeli motocykli kategorii 125 jest coraz większa. To efekt zmian przepisów. Oto najdroższe na rynku motocykle, którymi można jeździć z prawem jazdy kategorii B.

Honda Forza 125 - premiera

Szukasz eleganckiego skutera na miasto? Honda ma dla ciebie Forzę 125!

Opel vs SUzuki

Zamień samochód na motocykl

Nie lubisz marnować czasu, stojąc w korkach, szukając wolnego miejsca do zaparkowania w centrum miasta czy płacić słonych rachunków na stacji benzynowej? My też nie i dlatego podsuwamy Ci świetny pomysł: przesiądź się z samochodu na motocykl albo skuter.

Najtańsze motocykle 125 na rynku

Top 5: Najtańsze motocykle 125 na rynku

Denerwują Cię korki w miastach? Nie możesz znaleźć wolnego miejsca nawet koło swojego domu? Może warto więc pomyśleć o przesiadce na motocykl? Oto najtańsze na rynku modele motocykli, którymi możesz jeździć posiadając tylko prawko kategorii B.

Top 5: Najbardziej wypasione skutery 125

Top 5: Najbardziej wypasione skutery

Decyzja zapadła. Kupujesz "125", by mieć gdzieś korki, kłopoty z zaparkowaniem czy wysokie rachunki za paliwo. Stać Cię i chcesz się wyróżniać na ulicach, więc decydujesz się na skuter z najwyższej półki. Oto nasze propozycje.

Małe jest piekne

W lutym Polacy najchętniej kupowali 125. To najlepsza zima dla całej branży od 2005 roku.

Używane motocykle 125

Używane motocykle "125"

Motocykle po pojemności 125 cm3 stały ostatnimi czasy bardzo popularne ze względu na zmiany w przepisach. Szukasz dobrej używanej "125"? Sprawdź nasze cztery propozycje: Aprilia RS 125, Honda CBR 125 R, Suzuki GZ 125 i Yamaha YBR.

Zmiany w ustawie: Prawo jazdy kat. B uprawnia do kierowania motocyklem

Od 24 sierpnia 2014 możesz wsiąść za kierownicę motocykla 125 posiadając jedynie prawo jazdy kategorii B. Sprawdź, co jeszcze istotnego zmieniło się w przepisach. 

1 2 3
STRONA 3 z 3