[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Top 5: Najbardziej wypasione skutery

Decyzja zapadła. Kupujesz "125", by mieć gdzieś korki, kłopoty z zaparkowaniem czy wysokie rachunki za paliwo. Stać Cię i chcesz się wyróżniać na ulicach, więc decydujesz się na skuter z najwyższej półki. Oto nasze propozycje.

Top 5: Najbardziej wypasione skutery 125

5. Yamaha X-Max 125 MoMo ABS - 21 490 zł
Dbałość o detale (zwłaszcza w wersji MoMo Design) bezsprzecznie przyświecała projektantom podczas tworzenia tego motocykla. Yamaha X-Max 125 ma ostro poprowadzone linie owiewek, zresztą cały sportowy design jednoznacznie wskazuje, z jakim skuterem mamy do czynienia. 15-konny silnik pozwala dynamicznie rozpędzić się temu ważącemu 169 kg skuterowi, a za bezpieczeństwo podczas jazdy zadba m.in. układ ABS.

 

4. Vespa GTS Super 125/FL ABS/SuperSport 125 ABS - 21 900-24 500 zł
Jak będą Cię przekonywać w salonach Vespy, ten skuter to naprawdę sportowa maszyna. O tym, że to nie czcze przechwałki i że w tym modelu tkwi spory potencjał, może świadczyć również fakt, że w salonie znajdziesz wersję z silnikiem o pojemności 278 cm3 i mocy 22 KM. Ale dla przesiadających się z samochodu, jest tylko 124 cm3 pojemności i jedyne - dozwolone przepisami - 15 KM. Agresywną jazdę umożliwia sztywna konstrukcja i porządne hamulce. Jak przystało na Włochów, miła dla oka jest również sylwetka tego skutera.

 

3. Peugeot Satelis 2 ABS - 23 490 zł
Peugeot to, jak widać, nie tylko samochody, więc wielbiciele tej marki znajdą coś dla siebie również w świecie jednośladów. Wygodna i wyprofilowana kanapa pozwolą zająć komfortową pozycję dwóm osobom, nawet większego wzrostu, a przednia szyba ochroni nas przed pędem powietrza przy wyższych prędkościach. Peugeot Satelis 2 rozwija moc 14 KM, a waży 160 kg.

 

2. Piaggio X10 125/ABS - 26 000/29 000 zł
Ten skuter został uzbrojony w liczne nowoczesne rozwiązania techniczne - światła do jazdy dziennej LED, kontrolę trakcji czy sprzężony układ hamulcowy. A lista wyposażenia dodatkowego zawierającego liczne bajery jest jedną z najdłuższych w świecie skuterów. Piaggio X10 użytkownika powinno przekonać również wygodną kanapą i obszernym schowkiem. Za napęd odpowiada jednocylindrowy silnik o mocy 15 KM.

 

1. Vespa 946 125 ABS - 44 900 zł
To Mini wśród skuterów. Pełna wdzięku sylwetka nawiązuje do pierwszego modelu z 1946 roku, a do tego mnóstwo bajerów. Vespa 946, jako jeden z nielicznych skuterów, jest oferowany z systemami ABS i kontrolą trakcji, a do tego dysponuje oświetleniem LED oraz wielofunkcyjnym wyświetlaczem w kokpicie. 11,6-konny silnik nie należy może do najmocniejszych, ale za to, jak chwali się producent, jest jednym z najbardziej eko, zadowalając się jedynie dwoma litrami benzyny na każde 100 km.